Zbavila som sa všetkých vrások za 1 týždeň, s týmto krémom, ktorý som si vyrobila doma! Zázračný krém, na ktorý nedám dopustiť

Bohužiaľ, veľa ľudí na celom svete (najmä ženy) je znepokojených stavom kože, starajú sa oňu dôkladne, najmä o kožu tváre. Väčšina z nich venuje veľa peňazí na drahé kozmetické postupy a lieky, aby sa znížili výskyt vrások. Avšak nie všetky si môžu dovoliť také drahé výrobky a postupy. A nie všetky drahé masky môžu poskytnúť požadovaný účinok .

Čo keď vám povieme, že môžete dosiahnuť rovnaký účinok aj s krémom vyrobeným doma? Tento krém proti vráskam zníži vzhľad vrások, spomaľuje proces starnutia a hydratuje pokožku. Takže, určite musíte ísť za náhradu za prirodzenú alternatívu.

 

Odborníci tvrdia, že tento domáci krém proti vráskam je vyrobený z prírodných ingrediencií a je absolútne bezpečný pre všetky typy pleti. Prvé výsledky si všimnete iba za 1 týždeň a zamilujete si tento krém. Je to veľmi jednoduché a ľahké. Musíte jednoducho dodržiavať jednoduché pokyny.

Budete potrebovať tieto zložky:

  • 2 čajové lyžičky vazelíny
  • 1 polievková lyžica mandľového oleja alebo olivového oleja
  • 1 vaječný žĺtok
  • 1 čajová lyžička medu

Spôsob prípravy:

Po prvé, musíte roztaviť vazelínu. Potrebujete len pár minút. Potom ju musíte odstrániť z ohňa a pridať ďalšie zložky: vaječný žĺtok, med a olej. Uistite sa, že všetko dobre premiešate, kým nedosiahnete dobrú a rovnomernú zmes. Zmes miešajte niekoľko minút. Po dokončení miešania nechajte postáť 5 minút.

Použitie:

Aplikujte túto zmes na tvár a jemne masírujte v kruhovom pohybe. Nechajte ju 30 minút a opláchnite. Môžete použiť vatový tampón ponorený do minerálnej vody. Budete ohromení z výsledkov!

 zdroj:http://fithacker.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>