Zamysleli ste sa niekedy, čo sa stane s vaším telom, keď nemáte pravidelný sex? …

Imntíne vzťahy sú životne dôležité v každom ľudskom vzťahu, ale ak ste jedným z tých, ktorí sa ocitli pri prechode alebo naplnení obdobia sexuálnej abstinencie, musíte byť opatrní. Existujú fyzické dôsledky s plynutím času bez toho, aby mali dôverné vzťahy a väčšina je negatívna.

Sex prináša rôzne výhody pre vaše zdravie, zatiaľ čo celibát počas vášho života je iná perspektíva sexu a potom ho zastaviť. Ak ste už mali sex a v súčasnosti nemáte sex, máte väčšiu pravdepodobnosť, že trpíte sklamaním a depresiami, čo dokazuje štúdia uskutočnená v roku 2001, ale to nie je všetko preto, lebo tento výskum by mohol overiť aj to, viac okrem duševných nepríjemností a túžob.

7 vecí, ktoré sa vyskytnú vo vašom tele, keď prestanete so sexom

Hoci nie sú tak veľké, nezabijú vás, ale sú dôležité.

Váš imunitný systém bude trpieť

Váš imunitný systém sa stáva zraniteľnejším: sexuálna aktivita výrazne ovplyvňuje imunitnú funkciu Vášho tela, zvyčajne u žien prospech z plodnosti, jedinou zlou vecou je, že tým, že nebudete aktívny, nebudete mať tieto výhody, ale viac naopak, ako sú: ochorenia a infekcie, ktoré váš imunitný systém zablokuje inak.

Vaše libido klesne

Vaše libido môže spadnúť: táto skutočnosť nie je úplne jasná, ale niekoľko odborníkov tvrdí, že pravidelná sexuálna aktivita je spôsob, ako osvietiť libido, takže tým, že budete mať sexuálnu abstinenciu, vaše libido padne.

Stres

Viac zdôrazňované: čím lepšie a aktívnejšie bude vaša sexuálna aktivita, tým menej stresu budete mať, a čím je kvalita a frekvencia nižšia, tým väčšie sú stresové reakcie.

Trpí aj kardiovaskulárny systém

Vaše kardiovaskulárne zdravie môže trpieť: aktívny sexuálny život súvisí s kardiovaskulárnym zdravím, takže pri vstupe do sucha eliminujete hormonálny a aeróbny impulz.

Vlhkosť

Oneskorené zvlhčovanie: pravidelné vzájomné vzťahy sú najlepší spôsob, ako vyladiť vaše pohlavné orgány, takže je prínosom proces mazania vzrušenia (keď je mokrá vagína), ale ak sa pravidelnosť zastaví. Po určitú dobu budete možno musieť uchýliť sa k pomoci oddelenie vzrušenia, keď sa vrátite k činu.

Infekcie močových ciest

Drasticky znižuje riziko UTI a STD: STD nie sú žiadnym prekvapením nikomu, ale UTI (infekcie močových ciest) sú vysoko generované prenosom baktérií do močového traktu v čase pohlavia, najmä od roku. Takže v tomto ohľade vás ochráni život bez sexu.

Zdravý rozum

Nebudete taký šikovný, ako by ste mali: je to veľmi starý príbeh a je, že sexuálna abstinencia zrejme robí múdrejší, ale je to opak, vedci overili, že sexuálna aktivita zvyšuje rast neurónov v hipokampe mozgu , Abstinencia neumožňuje rastu mozgu.

ZDROJ:homeremediescorner.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>