Zalejte banánovú šupku vodou. Keď som sa naučil túto metódu, bol som milo prekvapený

Nedávno som sa dozvedel o nástroji, ktorý dokáže zázrak aj pri krehkých a bolestivých rastlinách. Banánová kôra pre izbové rastliny – jedno z najúčinnejších hnojív!

Banány obsahujú veľa živín, ktoré posilnia korene domácich a záhradných rastlín, revitalizujú sadenice a prispejú k aktívnemu rastu a rozkvetu vašich zelených domácich miláčikov.

Hnojivo z banánovej šupky

Stojí za zmienku, že banánová vláknina je tiež veľmi účinným hnojivom! Zmäkčte 1 banán vidličkou a nalejte pol pohára vody. Ak naliehavo potrebujete pomôcť umierajúcim rastlinám, tento expresný nástroj ho veľmi rýchlo oživí.

Zmes banánovej drene a vody sa môže naliať priamo do pôdy!

Avšak, banánová koža – lacnejšie a dostupnejšie ako hnojivo dužiny zrelých banánovej šupke … nalejte vodu a nechajte variť po dobu jedného dňa.

Zmiešajte 1 diel energetického koktailu pre rastliny z banánovej šupky a 5 dielov vody.

Týmto zázračným liekom pravidelne zalievajte rastliny!

Čo je obzvlášť pozoruhodné, šupka z banánov sa môže použiť ako základ pre hnojivá niekoľkokrát! Nalejte šupku opäť vodou a buďte pokojní, aby sa čoskoro opäť pripravil kúzelný lektvar pre rast silných a krásnych rastlín.

Moja obľúbená dracena bola takmer mŕtva, ale využil som toto hnojivo. Výsledok ma ohromil – po týždni neustáleho zalievania sa rastlina posilnila infúziou banánovej kôry!
Povedzte svojim priateľom o tomto chutnom recepte, záhradníci budú veľmi vďační!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>