Vypite každý deň 1 pohár tohto koktailu a definitívne vás zachráni pred hroznou bolesťou s dnou!

Namiesto lekárskych liekov skúste tento nápoj. Je úplne prirodzený a poskytuje najrýchlejší účinok!

Dna spôsobuje hrozné bolesti, pocity pálenia v kĺboch. Ak sa choroba dobre nezaobchádza, takéto útoky budú pravidelne prerušované. Navyše časom sa ovplyvnia nielen kĺby, ale aj tkanivá a šľachy.

Dna najčastejšie nastáva, keď obličky jednoducho nemôže vyrovnať sa s veľkým množstvom kyseliny močovej. Generovanie príliš veľa kyseliny močovej v tele podporovať sprievodnej ochorenia: chronické artritídy spôsobenej dnou, obličkové kamene, lokálne ukladanie kyseliny močovej v ostatných tkanivách. Vyššie riziko sa vystavujete, ak budete jesť príliš veľa mäsa a rybie výrobky, alkohol alebo diuretiká.

 

Osloboďte príznaky a zmiernite akútnu bolesť pomocou tohoto vitamínového kokteilu

zloženie:

1 ananás
1 šálka čerešňového džúsu
2 lyžičky zázvorový prášok
1,5 lyžičky turmerický med

Spôsob prípravy

Orezajte celú pleť ananasy a nechajte len mäso. Nakrájajte ho na kusy a uhryzte v mixéri, aby ste vytvorili homogénnu hmotu. Pridajte pohár čerešňového džúsu a korenia. Miešajte a nalejte do sklenenej nádoby, pevne zatvorte veko. Vložte do chladničky minimálne 7 dní.

Pomocou 0,5 pohára denne denne môžete zabrániť dnu. Ak potrebujete rýchlo odstrániť akútnu bolesť, piť celé poháre nápoja a bolesť ustúpi.

Čo je to tajomstvo tohto kokteilu

Tajomstvo kombinácie zložiek:

Koreň zázvoru obsahuje Gingerols – aktívnu zložku, známu ako prirodzené analgetikum.

Ananás obsahuje protizápalový enzým bromelaín, ktorý tiež podporuje rozklad bielkovín, čo zabraňuje aktívnej tvorbe kyseliny močovej.

Čerešňová šťava je možno najefektívnejším prírodným liekom na zníženie hladín kyseliny močovej.

Kurkuma obsahujúca kurkumín lokalizuje bolesť a úplne ju eliminuje.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>