Vymyte všetky toxíny z tela iba za 3 dni: táto výborná metóda vám pomôže zbaviť sa všetkého tuku a prebytočnej vody z tela

V tomto článku vám ukážeme recept na tento úžasný prírodný prostriedok, ktorý vám pomôže vyčistiť vaše telo od všetkých toxínov a spôsobiť, že sa budete cítiť zdravšie ako kedykoľvek predtým.

Včera pred užitím tohto lieku musíte začať s čistením. Preto musíte vypiť šálku bylinného preháňacieho čaju.

Nasledujúce ráno si musíte pripraviť tento citrónový nápoj. Na prípravu tohto nápoja je potrebné zmiešať 2 šálky teplej vody s jedným šálkom citrónovej šťavy a pridať niekoľko kúskov zázvoru. Nechajte túto zmes stáť bokom niekoľko minút a potom musíte odstrániť zázvor a vypiť túto zmes na lačný žalúdok.

Po raňajkách by ste mali vypiť jednu pohárik grapefruitovej šťavy. Cez deň musíte pripraviť mrkvovú šťavu a vypiť ju pred obedom.

Potom musíte pripraviť silnú šťavu obsahujúcu draslík, čo znamená, že musíte použiť kapustu, petržlen, zeler, mrkvu a špenát. Pri obede zoberte jednu šálku tejto šťavy.

Pred spaním musíte vypiť 340 ml brusnicovej šťavy. Urobte to tri dni.

Po zákroku sa budete cítiť zdravšie ako predtým, preto musíte zdieľať tento článok so svojimi priateľmi a rodinou a pomôcť im žiť zdravší život bez toxínov. 

Užite si to!

ZDROJ: yourstylischlife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>