Vyčistite črevá, zničte parazitov a schudnite s pomocou len týchto 2 látok

Prichytíte sa často pri tom, ako sa vám žiada niečo sladké? Ak áno, nemusíte sa hneď obávať, pretože nie ste v tom sami.

No zamysleli ste sa niekedy, prečo tak veľa ľudí nedokážu sladkému odolať? Môže sa totiž jednať o závislosť, ktorá ma dve príčiny.

Čo spôsobuje žiadostivosť po sladkom

Prvým dôvodom závislosti na cukre bývajú črevné parazity. Druhým je jednoduchý stres.

Keď konzumujete veľa sladkého, ktoré sa vám žiada, vytvárate v tele podmienky na tvorbu a akumuláciu hlienov. Tieto hlieny sú perfektnou živnou pôdou pre rast a rozmnožovanie baktérií a rôznych parazitov.

Následne, keď máte v tele veľa parazitov, tie spotrebovávajú veľké množstvo vašich živín a energie.

Preto sa vám potom stále viac a viac žiada voľačo sladké. Cukor je totiž najväčším a najľahšie dostupným zdrojom energie.

Najhoršie na tom všetkom je, že čím viac z toho cukru priberiete, tým viac parazitov sa vám v tele rozmnoží. Mnohé z parazitov totiž obľubujú obývať tukové tkanivá.

Keď sa vám raz podarí týchto parazitov zbaviť, budete sami prekvapení, o koľko viac energie budete mať. Doslova sa budete cítiť fit na zdvíhanie činiek z vašich pliec.

Ako sa zbaviť parazitov a vyčistiť črevá od hlienov

Dobrou správou je, že na zbavenie sa parazitov a prečistenie čriev stačí veľmi málo. Konkrétne budete potrebovať tieto dve látky:

  • ľanové semienka
  • klinčeky

Postup

Vezmite nejaký mlynček, napríklad na mak alebo kávu a vložte doň ľanové semienka a klinčeky v pomere 10:1 (napríklad 20 gramov ľanových semienok a 2 gramy klinčekov na jednu dávku).

Následne túto zmes pomeľte.

Užívanie

Každé ráno užite 2 polievkové lyžice tejto zmesi (približne 22 gramov). Môžete si ju pridať do raňajok alebo vlažnej vody a vypiť.

Užívajte počas 3 dní za sebou. Potom si dajte 3 dni pauzu a zasa 3 dni užívajte. Takto to striedajte počas jedného mesiaca.

Pred každým užitím si pripravte čerstvú dávku zmesi. Ľanové semienka je totiž potrebné po zomletí skonzumovať čo najskôr.

Najlepšie je si túto kúru zopakovať niekoľkokrát do roka.

zdroj: http://prirodnodolijekasavjeti.blogspot.sk

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>