Vybieľte si zuby za 4 minúty doma v kúpeľni a to bez drahých bieliacich metód

Móda bielych zubov je zjavne z Hollywoodu. Sneho biely úsmev, pohľad na zdravé zuby je prejavom krásy. Väčšina ľudí si však pravdepodobne myslí, že zuby môže vybieliť len lekár. Ale mýlia sa. Obráťte sa na domáce postupy? Treba poznamenať, že v oboch prípadoch musí byť veľmi opatrný, pretože takéto postupy môžu poškodiť zubnú sklovinu.

Ak chcete krásne biele zuby, ale nemáte peniaze na drahé zubné zákroky, odporúčame vám tieto domáce metódy.

Bielenie zubov doma

1. Sóda

Lyžica sódy na pečenie a štipka soli úplne odstraňuje zuby z plaku a tiež rozdiel v farebnosti medzi zubami. Pre biely úsmev urobte nasledovné: utrite kefku na zuby, potom položte uvedenú zmes na zuby a čistite. Potom opláchnite ústa vodou. Sóda nepoškodzuje ústa, nedoporučuje sa však robiť často túto metódu.

2. Gél z aloe vera

Do pol pohára sódy pridať lyžičku aloe vera gél, 10 kvapiek citrónovej oleja a 4 lyžičky rastlinného glycerínu. Dôkladne premiešajte a potom čistite zuby touto zmesou každý deň. Zabudnete na zubný kameň.

3. Oranžová kôra

Rýchly a jednoduchý spôsob čistenia zubov, ak používame pomarančové šupky. Potierajte šupkou  zuby a nechajte pomarančovú kôru ešte ďalších desať minút.

Po bielení zubov sa naše zuby stávajú citlivejšie, takže osobitnú pozornosť treba venovať posilňovaniu zubnej skloviny a ďasien. Zdieľajte tieto metódy bielenia so svojimi priateľmi a známymi, aby aj ich úsmev mohol byť perfektný!

ZDROJ:ketkes.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>