Všimli ste na svojom tele strie a znepokojujú vás. Nerobte paniku, toto na ne zaberá…

Strie sú jasné čiary na povrchu vašej pokožky. V podstate sa objavujú na povrchu brucha, ale môžu byť aj na ramenách, bokoch, hrudníku a oblasti hýždia. Trh má veľa krémov na odstránenie strií, ale radšej sa pokúsite použiť tieto účinné domáce prostriedky na odstránenie, ktoré vám môžu pomôcť.

Čo spôsobuje strie?

Strie vyzerajú škaredé a znepokojujúce, najmä pre dievčatá, ktoré nemôžu nosiť bez rukávov oblečenie alebo iné formálne oblečenie.

Predpokladá sa, že tehotenstvo je hlavnou príčinou strií, ale existuje veľa ďalších dôvodov, ktoré sú zodpovedné.

Strie spôsobujú preťahovanie kože, ku ktorému dochádza na hornej vrstve kože, ktorá sa tiež nazýva epidermis. Počas ranných štádií tehotenstva sa objavujú načervenalé alebo ružové, ale potom sa prejavujú bielej farby alebo farby pleti.

Účinné domáce opravné prostriedky na strie

1. Ricínový olej

Ricínový olej je vynikajúcim riešením pre efektívne a prirodzené odstránenie striech. Ricínový olej sa používa na liečbu niekoľko problémov krásy, ako je akné, tmavých škvŕn, vrások a jemných liniek, ako je užitočné odstrániť škaredé strie, ako aj ľahko dostupné v lekárni. Môžete to ľahko urobiť doma.

Vzhľadom k tomu, využite ricínový olej:

Jemne votrite malé množstvo ricínového oleja na postihnutú oblasť alebo úsek po dobu 10-15 minút, naneste malé množstvo ricínového oleja a aby vaše telo mohlo vstrebať, pokryte tenkou látkou a potom umiestnite vankúš alebo teplú fľašu s vodou. Nechajte 15-20 minút. Opakujte túto liečbu po dobu jedného mesiaca a určite dosiahnete pozitívne výsledky.

2. Aloe vera

Aloe vera je tiež vynikajúci liek na prirodzené odstránenie strií.

Ako používať aloe vera na odstránenie strií:

Odstráňte čerstvý aloe vera gél a aplikovať ich priamo na postihnutú oblasť a masírovať po dobu 10-15 minút, potom opláchnite čistou vodou.

3. Limetková šťava

Limetková šťava má tiež vlastnosť, ktorá pomáha ľahko a rýchlo odstrániť strie. Lemon je darom prírody pre osobu, ktorá obsahuje kyslé vlastnosti, ktoré sú účinné pri vonkajších kozmetických problémoch a vnútorných fyzických problémoch.

Ako používať limetovú šťavu:

Dajte ju na polovicu a ihneď ju aplikujte na strie a nechajte ju 10 minút.

4. Vajcia

Vajcia môžu byť tiež dobrou voľbou na odstránenie strií. Obsahujú bielkoviny a niekoľko zložiek, ktoré pomáhajú eliminovať strie.

Ako používať vajcia:

Po prvé, očistiť pokožku, kde chcete aplikovať masku z vajec, vziať vaječný bielok z dvoch vajíčok a dobre vymiešať s vidličkou.
Aplikovať na postihnutú oblasť s hrubou vrstvou, nechajte zmes vyschnúť a potom umyť, potom môžete použiť trochu hydratačný krém alebo olivový olej.
Opakujte túto liečbu raz denne počas 3 až 4 týždňov.

5. Cukor

Biely cukor prirodzene lieči pokožku a pomáha rýchlo a ľahko odstrániť strie.

Ako používať cukor:

Vezmite 1 polievkovú lyžicu granulovaného cukru, pridajte trochu olivového alebo mandľového oleja a aplikujte zmes na postihnuté miesto. Jemne masírujte 10-15 minút.
Opakujte túto liečbu po dobu jedného mesiaca a čoskoro získate relevantné výsledky.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>