Všetky ženy bláznia za týmto receptom, je lepší ako drahé krémy

Čas sa pomaly blíži, keď každá žena začne pociťovať záchvaty paniky – prichádza leto a stehná a zadok majú výrazný vplyv na pôžitok zo zimného jedla a fyzickej aktivity vo forme celulitídy. Ak ste tento popis objavili, nie ste jediný. Vedeli ste, že 80% žien má problém s celulitídou vrátane známych hviezd?

Hoci na trhu existuje nespočet anticelulitídových výrobkov, podľa dermatológov existuje jeden prírodný liek, ktorý je účinnejší ako čokoľvek, čo si môžete kúpiť. Je to zmes dvoch ingrediencií, ktoré máme doma – jedlá sóda a med!

Stačí zmiešať jednu polievkovú lyžicu jedlej sódy s jednou polievkovou lyžicou medu, pridať trochu vody a položiť na oheň. Po uvarení zmes varte 2 až 3 minúty, nechajte ju krátko vychladnúť (nie úplne) a za stáleho tepla ju masírujte tou časťou tela, kde máte celulitídu. Masírujte asi 3 minúty, potom umyte teplou vodou. V problematických oblastiach nanášajte čistý med, tak masírujte 4 až 7 minút.

Podľa odborníkov, ako aj žien, ktoré už tento recept vyskúšali, je to najlepší spôsob, ako sa zbaviť celulitídy a dier na koži, takže vyzerá nemotorne. Medová masáž zlepší krvný obeh, zníži celulitídu bez toho, aby do tela zaviedla chemikálie a toxíny.

Tip: Použitie tejto zmesi by ste nemali preháňať, najmä silným tlakom počas masáže, pretože by ste si mohli zlomiť kapiláry.

ZDROJ: feelhealthylife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>