Všetci lekári sú šokovaní týmto neuveriteľným receptom na rast vlasov! Táto žena, naň nedá dopustiť

Každý na planéte by chcel mať zdravé a atraktívne vlasy. Poznáte mnoho rôznych spôsobov liečby, ktoré sľubujú rast a zlepšenie kvality vlasov.

V tomto článku vám predstavíme najlepší recept, ktorý vám pomôže rozvinúť vlasy a urobiť ich atraktívnejšie a lesklejšie.

Recept na rast vlasov

S týmto domácim recptom môžete vo veľmi krátkom čase obnoviť vlasy. Napriek tomu, že zriedkavo zaznamenávame vypadávanie vlasov, priemerná osoba stráca každý deň 50 až 100 vlasov.

Nemusíte sa obávať tohto problému, ale ak si všimnete plešatých miest, budete musieť niečo urobiť a vyskúšať všetko, čo je možné, aby ste sa zbavili tohto problému.

Budete potrebovať nasledujúce zložky:

  • ½ šálky piva
  • ½ banán
  • 1 lyžica organického medu
  • 1 vaječný žĺtok

pokyny:

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je umiestniť všetky ingrediencie do mixéra. Všetko dobre premiešajte. Ak je vaša zmes homogénna.

Ako používať na vlasy?

Zmes na obnovu vlasov položte rukami na postihnuté miesto. Musíte ju nechať 2-3 hodiny. Môžete pocítiť pocit tepla.

Znamená to, že zmes preniká do pokožky. To je znak, že táto zmes naozaj funguje. Po uplynutí odporúčaného času umyte vlasy.

Vykonajte túto liečbu raz za sedem dní, ak chcete dosiahnuť lepší účinok.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>