Verte tomu alebo nie, s mrazeným citrónom sa môžete rozlúčiť s cukrovkou, hypertenziou a obezitou

Po prečítaní tohto článku si môžete byť istí, že vaše prvé želanie je čo najskôr vyskúšať účinky mrazenej citrónovej kôry.

Najzdravšia časť citróna je kôra, ktorú väčšina ľudí hodí do odpadu. Ak používate každú časť ovocia, vrátane kože, pridáte do vášho tela 5-10 krát viac vitamínov a intenzívnejšie si môžete užívať citrónové elixíry.

Lemon je jedným z najlepších zdrojov vitamínu C, ale tiež obsahuje vitamíny A, B6 a vitamínu E, ako aj vápnik, železo, riboflavín, fosfor, kyselinu listovú, horčík, draslík a proteín rovnako. Ak často konzumujete citróny, ľahko pomôže v prevencii cukrovky, môžete pomôcť spravovať rôzne typy zhubných nádorov, môže kontrolovať vysoký krvný tlak, zbaviť kyslosti a žalúdočný reflux a prekonať horúčku.

Pred použitím citrón zmrazte, aby ste využili všetky jeho priaznivé účinky. Preto používajte len citrón. Pred vložením do mrazničky dôkladne ho vyčistite a utrite do sucha a vložte do mrazničky. Počkajte, kým úplne zmrzne a vyberiete z mrazničky. A môžete strúhať.

Môžete aj použiť na ochutenie jedla! Budete cítiť výnimočnú arómu, s čistým citrónovým džúsom a citrónovou šťavou, ktorá sa preplní každým tradičným kurzom. A vaše telo bude za to veľmi vďačné!

ZDROJ:ketkes.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>