Užite si krásne kontúry tváre a zbavte sa dvojitej brady, tak ako som sa jej zbavila ja, bez toho, aby ste museli navštíviť plastického chirurga

Druhá brada je problém, ako plných tak aj štíhlych žien. Koniec koncov, priberanie na váhe, je len jednou z jej príčin. Medzi najčastejších vinníkov týchto ťažkostí možno identifikovať genetické predispozície, zmeny veku, ochabnutú kožu, rýchle chudnutie, a často pohyb so sklonenou hlavou.

Často sa na odstránenie tohto nedostatku ženy obracajú na plastických chirurgov alebo kozmetilógiu. Ale pozrite sa okolo: príroda nám dala mnoho liekov, ktoré môžu zbaviť podbradku doma.

Poviem vám o sedemich prírodných prostriedkoch, ktoré môžu prispieť k odstráneniu tohto nedostatku. Ale mali, by ste si vyhľadať na internete aj cvičenia, ktoré je potrebné urobiť, aby sa dotiahli tvárové kontúry.

Ako odstrániť podbradok rýchlo

Vaječné bielky

Jednoducho sa zmiešajú 2 bielky, 1 polievková lyžica mlieka, 1 polievková lyžica medu, 1 polievková lyžica citrónovej šťavy a pár kvapiek mätového oleja. Ľahnite si na chrbát, relaxujte, dať masku na bradu, alebo na celú tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť 15-20 minút, potom opláchnite teplou vodou. Táto maska má nádhernú liftingový efekt: spevňuje pokožku, takže je pružná a vyhladí vrásky.

Vitamín E

Zvýšenie vitamínu E. Je obsiahnutý vo veľkom množstve v pečeni, arašidoch a zelenine. Tiež robiť oblasti brady masáž pomocou olejového roztoku vitamínu E. Zzvýši prietok krvi do tejto oblasti, a pokožka bude pružnejšia a hladká.

Kakaové maslo

Kakaové maslo stopte vo vodnom kúpeli. Položiť ho na brade 2 krát denne, veľmi jemnými pohybmi, bez natiahnutia kože. Tým sa zlepší jej pružnosť a znížiť ovisnutá čeľusť.

Melón a jablkový džús

Zmes melónu buničiny s jablkovou šťavou vyrovnáva tón pleti a pomáhajú odstrániť podbradok. Táto zmes sa aplikuje na bavlnené vankúšiky a nechať na koži po dobu 15-20 minút. Potom zmyť teplou vodou.

Zeleného čaju

Odporúčané piť niekoľko šálok zeleného čaju bez cukru denne k urýchleniu metabolizmu a schudnutiu. Vzhľadom k tomu, nadváha vedie k vzniku podbradku.

Olej z pšeničných klíčkov

Masírovaná zóna brady z oleja z pšeničných klíčkov každý deň po dobu asi 20 minút. Po 30 dňoch budú zrejmé výsledky. Brada značne znížená, táto oblasť bude sprísnená a príjemná na dotyk.

Kokosový olej

Masáž s kokosovým olejom urobí veľký zázrak a zbaví tohto problému. Koža je pružná a napätá.

Prírodné prostriedky neposkytujú bleskové výsledky. Preto, aby sa dosiahol požadovaný účinok, je potrebné ich používať pravidelne, a nie menej ako jeden mesiac. Tiež by ste mali robiť špeciálne cvičenia pre svaly tváre – feysbilding, ktorý nielen ušetrí z podbradku, ale tiež pomáha ťahať celý obrys tváre.

Robte tento každodenný návyk a užite si krásne kontúry tváre. A nezabudnite zdieľať tipy s priateľmi!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>