Užite 3-4 polievkové lyžice denne tohto sirupu, zastaví kašeľ a hlieny z pľúc. Už po prvom dni pocítite veľký rozdiel

Okrem zlepšenia vášho zraku sa ukázalo, že množstvo vitamínu A v mrkve posilňuje imunitný systém. Ukázalo sa tiež, že mrkva pomáha znižovať príznaky respiračných problémov, najmä astmy.

V tejto štúdii bola každá skupina jedincov kŕmená veľkým počtom rôznych druhov ovocia alebo zeleniny. Štúdia zistila, že skupina, ktorá jedla veľké množstvo mrkvy, mala najnižšiu prevalenciu astmy.

Všetky tieto vlastnosti robia z mrkvy veľkú zložku v akýchkoľvek prírodných liekoch na vyliečenie kašľa. Skutočnosť, že sú prirodzenou pomôckou pre dýchací systém a jeho už osvedčené vlastnosti na posilnenie imunitného systému, ich robí taktiež ideálnymi prostriedkami na boj proti ochoreniu alebo akémukoľvek inému ochoreniu postihujúcemu dýchacie cesty.

Med zo včiel, ďalšia zložka, ktorá sa bude nachádzať v nasledujúcej receptúre, si väčšina z nás uvedomuje že má vynikajúce vlastnosti pre ochorenia dýchacích ciest, ktoré spolu s mrkvou spôsobujú, že je účinným liekom hlienu a kašľa.

Sirup na hlieny z mrkvy a medu

Jedná sa o rýchly, jednoduchý a úplne prirodzený liek, ktorý vám pomôže udržať zdravie kedykoľvek počas roka, a to najmä v zime. Výborný pre celú rodinu, najmä pre deti.

zloženie:

  • 1/2 kg mrkvy
  • 3-4 lyžice medu

Postup:

  • Mrkvu nakrájame na malé kúsky a umiestnite ich do hrnca.
  • Hrniec naplňte vodou, kým nebude ponorená a nechajte variť, kým sa nezmäkne.
  • Odstráňte ich z hrnca (nechajte prebytočnú vodu) a potlačte ju pomocou vidličky alebo lyžice.
  • Zmiešajte mrkvovú vodu, ktorú ste precedili s medom.
  • Kombinujte túto zmes vody a medu s mrkvovým pyré a dobre premiešajte.
  • Uchovávajte pri nízkej teplote.

aplikácia:

Táto zmes sa môže konzumovať pravidelne. Vezmite 3-4 polievkové lyžice tohto hlienového sirupu denne a ak trpíte dýchacími problémami, mali by ste po prvom alebo druhom dni pocítiť rozdiel.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>