Umývajte si tvár 3krát týždenne s kokosovým olejom a jedlou sódou! O mesiac neskôr, sa pripravte na zázrak …

Skúšala som veľa krémov a rôznych kozmetických procedúr a všetko zle? Ako som pochopila, v skutočnosti, až do nedávnej doby, získala som žiarivú a hebkú pokožku. Bol som zachránená s jemnou maskou s kokosovým olejom.

Kokosový olej v kozmetike – skvelý pomocník. Všetko sa deje v bohatom komplexe minerálnych látok, z ktorých každá pokožka bude mať radosť. Pre osobu sa odporúča používať rafinovaný produkt. Ak si neviete, ako použiť kokosový olej v domácej starostlivosti, tu je môj obľúbený recept.

Tvárová maska

PRÍSADY

  • 0,5 šálky kokosový olej
  • 0,5 šálky sódy

PRÍPRAVA

  1. Rozpustíme kokosový olej do vodnom kúpeli tak, že sa stáva kvapalným. Odstrániť z tepla.
  2. Pridajte sódu a za stáleho miešania do vzniku pasty. Pred prechodom na postup skontrolujte, či máte alergiu na kokosový olej. Zmes sa použije ľahko v lakti a sledujte reakciu pokožky.
  3. Pohybmi masážnymi dajte na pleť.
  4. Nenechávajte po dlhú dobu na tvári. Umyť peeling s teplou vodou.
  5. Opakujte tento proces 3krát týždenne a uvidíte, ako čierne bodky zmiznú, jemné vrásky budú vyhladené, tvár rozžiarená. Kokosový olej dá suchej koži vlhkosť.

Výsledok z používania tejto zložky v každodennej starostlivosti vo vás zanechá dobrý dojem.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>