Toto je nová metóda chudnutia z Japonska! Stačí vám 5 minút a uterák


Neskutočné sa stalo realitou? Pani Fukutsuidziová je japonská doktorka, ktorá sa špecializuje na problémy chrbtice a panvovej kosti. Jej výskum trval 10 rokov aby sa pokúsila vyvinúť správne držanie tela a posilnenie chrbta a brušných svalov. Jej metóda funguje a prekonala aj jej očakávania!

V čom je ten trik podstatný a prečo tak dobre funguje?

Je to úplne jednoduchý cvik, ktorý redukuje tuk v oblasti pásu. 
Pripravte si 5 minút svojho času a utierku alebo uterák a začíname!

Postup:

Uteráky stočte do pevnej role a obviažte ich gumičkou nech držia tvar pevne a zostal dokonale zatočený. 
Potom si ľahnite na rovný povrch, najlepšie na zem. Neodporúčame na posteľ a alebo gauč, pretože je príliš mäkký. Stočeným uteráky si podložíte chrbát v oblasti krížov. Roztiahne nohy približne do šírky ramien a špičky nasmerujete k sebe. Vyrovnané ruky dáte nad hlavu dlaňami smerom k zemi. Presne ako vidíte na obrázku.


V tejto polohe zostanete 5 minút

Ako hlavné je tento cvik dôležité opakovať minimálne každý deň a vaše výsledky uvidíte za krátky čas! 
Tak šup do toto!

Tento cvik robte vždy dvakrát denne, vždy po dobu 5 minút. Skúste si ho napríklad aplikovať do svojej rannej rutiny. Prvá vec čo urobíte po prebudení. Po niekoľkých týždňov sa výsledok dostaví. Chrbtica bude spevnená a zbavíte sa nadbytočného tuku v páse. Možno si hovoríte, že je to príliš jednoduché a neefektívne. 

Vyskúšajte si to. Neoľutujete.

ZDROJ:en.newsner.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>