Tento tajný recept vráti vašim rukám mladosť, ostanú dokonca hladké aj tie najhlbšie vrásky! Tento recept sa vám bude páčiť

Koža rúk vyžaduje špeciálnu starostlivosť, pretože sú vždy na očiach. Niet divu, že hovoria, že ruky ženy môžu určiť jej vek. Nie je tak ťažké vrátiť mládosť rukám a my vás to naučíme!

Koža rúk má veľmi malú vrstvu tuku, a preto sa začnú rozkladať kolagénové a elastínové vlákna, dôsledok starnutia sa stáva výraznejším.

Neustále umývanie a vystavenie rôznym chemikáliám môže mať na ne veľký vplyv, takže nie je žiadnym prekvapením, že vyžadujú ďalšiu starostlivosť.

  • Odborníci tvrdia, že vaječné bielko pomáha obnoviť elasticitu. Je to veľmi jednoduché – vezmite si vaječné biele a premiešajte ich s jednou polievkovou lyžicou medu. Potom namažte ruky touto zmesou a nechajte ich uschnúť. Masku opláchnite teplou vodou a na ruky naneste malý kokosový olej. Výsledok okamžite zaznamenáte.
  • Zemiaky  môžu znova zjemniť ruky. Varíme niekoľko stredne veľkých zemiakov a premiešame ich vidličkou. Pridajte 2 polievkové lyžice olivového oleja, medu a mlieka a vložte túto zmes do chladničky. Aplikujte zmes 2-3 krát týždenne a nechajte ju na rukách asi 15 minút. Umyte si ruky teplou vodou.
  • Briarový olej  vám pomôže znovu získať pružnosť a mladosť vašich rúk a tento olej je tiež veľmi výživný. Maste si ruky každý deň s týmto olejom a nevypláchnite ho.
  • Citrón a cukor . Stlačte trochu citrónovej šťavy a zmiešajte ju s rovnakým množstvom cukru a rozotrite túto zmes na ruky, aby ste zlepšili mikrocirkuláciu. Umyte ruky teplou vodou a potom studenou vodou.
  • Mandľový olej . Naneste mandľový olej na pokožku rúk a potom ich ponorte do studenej vody asi 5 minút a potom naneste mastný krém. Vložte bavlnené rukavice na ruky a nechajte ich cez noc. Ráno budú vaše ruky úplne hydratované.
  • Je veľmi dobré aplikovať malé množstvo vazelíny na ruky, urobiť masáž a dať si bavlnené rukavice a odísť cez noc.
  • Nepoužívajte veľmi horúcu vodu, pretože to môže dehydratovať. Namiesto toho používajte teplú alebo studenú vodu.

Chráňte ruky pred chladom. 

Vždy používajte rukavice, keď je vonku zima, pretože sú najzraniteľnejšie.

Páči sa vám to? Zdieľajte to so svojimi priateľmi!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>