Tento nemecký elixír chráni pred chorobou, znižuje hladinu cholesterolu a posilňuje imunitný systém

Prirodzený liek je veľmi užitočný, pretože posilní vaše telo, ochráni pred ochorením, zníži hladinu cholesterolu a očistí cievy. Možno si ho budete chcieť pripraviť, tak starostlivo prečítajte tento článok.

Tento prírodný produkt má dobrý účinok na vaše telo a obsahuje len prírodné látky, ako je citrón, cesnak a zázvor. Citrón je jedným z najzdravších plodov. Existuje veľa vitamínu C, zásaditý, ktorý vám môže chrániť pred mnohými chorobami. Cesnak má protizápalový účinok a chráni pred rôznymi chorobami. Jeho vitamín C, B6 a horčík sú dôležité pre telo. Zázvor chráni pred chorobami a zápalmi, má dobrý účinok na črevo a znižuje bolesť.

Urobte tento nádherný prípravok, ktorý vás ochráni pred chorobami:

  • 4 citróny
  • 4 strúčiky cesnaku
  • 3 cm koreň zázvoru
  • 2 litre vody

Citróny umyte, olúpte aj cesnak a zázvor. Vložte citrónové plátky a ďalšie zložky do misy. Nalejte vodu a varte ju. Nechajte ju vychladnúť a nalejte do uzamykateľnej fľaše. Uchovávajte v chladničke.

Ako spotrebovať:

Pite pohárik vody denne a piť ho 2 hodiny pohár pred spaním. Fľašku pretrepte pred tým, ako budete nalievať do pohára.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>