Tento nástroj obnoví pamäť a pomôže oživiť „unavený“ mozog! Stačí si vziať obyčajné šedé …

Podľa štatistík sa na pamäťové problémy znepokojujú takmer každý štvrtý obyvateľ Zeme. Príčinou problémov s pamäťou je zvyčajne starnutie tela, ktoré vyvoláva „benígnu senilnú zapomienku“. Avšak aj veľmi mladí ľudia sa dnes sťažujú na zhoršenie pamäti .

Nesprávna výživa, nedostatok kyslíka, preťaženie informácií, nedostatok spánku – všetky tieto faktory znižujú účinnosť mozgu a kvalitu pamäti. Pamäť sa môže zhoršiť kvôli fajčeniu, zneužívaniu alkoholu, stresu.

Aby pomohol „unavený“ mozog pracovať na 100% – takáto úloha je možná pre nápravu ľudí založenú na pivovarských kvasniciach.

Stredovekí lekári, ktorí odporúčali liečiť všetky choroby pivom, neboli tak ďaleko od pravdy. Moderná medicína uznáva pivovarské droždie ako jeden z najefektívnejších doplnkov. Dlhujú svoje jedinečné zloženie.

Zloženie pivných kvasníc

 1. Vitamíny skupiny B (zabezpečujú normálnu činnosť centrálneho a periférneho nervového systému, zabraňujú nástupu Parkinsonovej choroby, urýchľujú regeneráciu buniek, zlepšujú videnie, spomaľujú proces starnutia).
 2. Vitamíny C, D, E, F a PP.
 3. 17 aminokyselín, z ktorých väčšina je nenahraditeľná.
 4. Nenasýtené mastné kyseliny (arachidónová, olejová a linolová).
 5. Draslík, chróm, vápnik, selén, fosfor, zinok, železo, sodík, síra, meď a ďalšie stopové prvky.

Pivovarské kvasnice zvyšujú množstvo glykogénu v pečeni, čo prispieva k aktivácii funkcií mozgu, zlepšuje koncentráciu a pamäť.

Okrem toho pomáhajú telu aktualizovať bunky, normalizovať hladiny cholesterolu, znížiť hladinu cukru v krvi a posilniť kardiovaskulárny systém.

Dnes vám ponúkame skvelý nástroj, ktorý pomôže aktivovať mozog, zlepšiť pamäť a zastaviť prirodzené starnutie mozgu. Pokúste sa variť, je to tiež vynikajúce!

Prostriedky na zlepšenie pamäte

ZLOŽKY

 • 2 tablety s 500 mg čistených pivovarských kvasníc
 • 1 zrelý banán
 • 1 jablko
 • 2 polievkové lyžice – ovsené vločky
 • 1 polievková lyžica – čistená voda
 • 1 polievková lyžica – sezam
 • 5 jadier orechov

PRÍPRAVA

 1. Umiestnite sezamové semienka, ovsené vločky, orechy a nakrájajte do misky mixéra.
 2. Potom pridajte vodu a dobre premiešajte.
 3. Pridajte všetky zostávajúce prísady a opäť premiešajte, až kým nebude zmes  hladká.
 4. Ak chcete zlepšiť chuť, môžete pridať trochu hrozienok a med podľa vkusu.
 5. Odporúča sa užívať 1-2 krát denne medzi jedlami mesiac.

Samozrejme, jeden nástroj, akokoľvek dobrý môže byť, nevyrieši všetky problémy s pamäťou. Dôležitou podmienkou pre zlepšenie činnosti mozgu je odpočinok. Oddýchnite si od práce, počúvajte hudbu, prečítajte si knihu alebo len prechádzajte.

Dodržujte zdravú výživu. Pokúste sa zahrnúť vo svojej strave potraviny bohaté na vitamíny B, ktoré dokonale pomáhajú mozgu.

Vitamín B1 (tiamín) zlepšuje koncentráciu pozornosti a energie. Vitamín B6 zlepšuje výkonnosť dlhodobej pamäte. B vitamíny sú v kuracích, tučných rybách a banánoch.

Naše jednoduché tipy vám pomôžu udržiavať mozog v perfektnom stave až do dosiahnutia veku, zachovávajúc triezvú myseľ a ostrú myseľ. Monotónnosť zabíja mozog a spôsobuje predčasné starnutie. Naplňte svoj život svetlými okamihmi, nech každý deň nebude ako predchádzajúci!

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>