Tento jednoduchý trik ušetrí vás od komárov v dome! Lacné a ekologické!

Po mnoho rokov som žil v Colorade a nikdy som sa nestretol s komármi. V týchto miestach je podnebie suché a horúce, takže jednoducho nežijú, nie sú miestnymi obyvateľmi. Situácia sa však dramaticky zmenila, keď sa moja rodina a ja presťahovali na pobrežie Tichého oceánu. Tento prekliaty hmyz doslova netrápil len ma! Našťastie som narazil na najlepšie na svete ekologicky prijateľný prostriedok proti komárom:

Káva

Dobre! Podľa agentúry na ochranu životného prostredia USA je starý vyschnutý kávový koreň veľmi účinným prostriedkom proti komárom. Komáre a iný hmyz netolerujú vôňu kávy.

 Ako to funguje?

  1. Zoberte staré kávové zrno, položte ho na dosku a zakryte ho fóliou. Dosku nechajte na suchom a chladnom mieste, kým úplne nevyschne.
  2. Potom položte dosku s výpalmi na rovný povrch, napríklad na piknikový stôl, niekde vonku. Uistite sa, že vaše deti a domáce zvieratá to nedostanú.
  3. Spaľovať, kým nezačne dymiť.
  4. Tento dym odvádza komáre.

Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob, však? Kávové zeminy môžu byť tiež použité ako náprava pre chrobáky. Musíte ju posypať okolo domu a už nikdy sa vám nebudú plaziť.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>