Táto tekutina zníži cholesterol a krvný tlak takmer okamžite

V tomto článku budeme zdieľať populárny Amish recept, ktorý zaobchádza s mnohými chorobami a posilňuje imunitný systém. Tento zázračný liek vám pomôže znížiť vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol. Jediné, čo musíte urobiť, je pripraviť tento recept a konzumovať ho po dobu 7 dní. Budete prekvapení výsledkami. Najlepšou súčasťou tohto receptu je, že je pomerne jednoduchý a ľahko sa pripravuje. Vyrába sa tiež s ľahko dostupnými materiálmi. Tu je to, čo musíte urobiť:

Amish recept na hypertenziu a vysoký cholesterol

Potrebujete:

  • 1 strúhaný zázvor
  • 1 zub nastrúhaného cesnak
  • 1 lyžica jablčného octu
  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 lyžička citrónovej šťavy

Ako sa pripraviť?

Tu je to, čo musíte urobiť: Jednoducho vložte všetky ingrediencie do mixéra a miešajte 30 sekúnd pri vyššej rýchlosti. Potom dajte kvapalinu dajte do nádoby zo skla, ponechajte zmes v chladničke po dobu 5 dní.

Ako používať?

Odporúča sa konzumovať až 1 polievkovú lyžicu pred raňajkami a jednu polievkovú lyžicu pred spaním. Neodporúča sa konzumovať túto zmes viac ako dvakrát denne.

Budete určite prekvapení výsledkami. Vaša hladina krvného tlaku a cholesterol sa znížia a budete sa cítiť osviežení. Ďakujeme za prečítanie nášho článku a nezabudnite ho zdieľať s vašou rodinou a priateľmi.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>