Táto dievčina si potierala ruky s jablčným octom dvakrát týždenne … Výsledok … Skúste to ešte dnes večer!

Ľudské metódy pri liečbe mnohých ochorení sú často účinnejšie ako lieky.  Ich najväčšou výhodou je, že nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

V tomto článku sme sa podelíme o jeden z tých receptov, ktoré zmierňuje neznesiteľnou bolesťou v rukách, lebo sú bežné postupy a procedúry nie sú schopné pomôcť.

Dievča zdieľalo vlastnú skúsenosť s cieľom stimulovať ostatných, vyskúšať tento nástroj a napokon vyriešiť tento problém:

„Pred niekoľkými rokmi som zažila neznesiteľnú a strašnú bolesť v kĺboch ​​a rukách. Navštívila som lekára, ktorý diagnostikoval moju artritídu.

Nepatria k ľuďom, ktorí sa okamžite uchýlia k lekárskym výrobkom. Preto som sa rozhodla vyskúšať najprv ľudovú metódu liečby. Lekár odporučil ošetrenie jablčným octom. Počas 2 mesiacov som použila túto metódu a teraz sa cítim oveľa lepšie.

Počas prvého mesiaca som túto procedúru zopakovala trikrát týždenne a teraz len dvakrát týždenne. Každý večer pred tým, ako som išla do postele, som si rozmazala na ruky v kúpeľmi jablčný ocot. A bolesť len zmizla.

Navyše som pila prírodný nápoj z týchto 3 super prírodných a prospešných zložiek: jablčného octu, vody a medu. Veľmi odporúčam tento super účinný nástroj každému, kto trpí rovnakými problémami, aké som vtedy mala. “

Existujú tri spôsoby použitia jablčného octu pri artritíde a bolesti kĺbov.

Stieranie

Zmiešajte lyžicu olivového oleja a 2 lyžice jablčného octu a potierajte bolestivé kĺby. Už v blízkej budúcnosti budete cítiť úľavu.

Kúpeľ

Kúpele v jablčnom octe sú veľmi zdravé. Postačí, keď rozpustíte v pohári jablčného octu 6 šálok vody a ponorte ruky ani nohy do tohto roztoku. Aj toto riešenie môže byť použité ako obklad, ktorý musí byť aplikovaný na bolestivé miesta.

Liečivý lekvár

Pre orálne podávanie zriediť 3 lyžice jablčného octu v 300 ml vody alebo ovocnej šťavy, dobre premiešajte a jesť 3 krát denne pred jedlom. Jablkový ocot je silný antioxidant a účinne čistí vaše telo.

 ZDROJ: FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>