Takto sa rýchlo zbavíte zápalu mandlí v priebehu 24 hodín bez antibiotík

Tu sa dozvieme, ako sa rýchlo zbaviť zápalu mandlí v priebehu 24 hodín bez antibiotík. Situácia s bolesť v krku, známa ako tonzilitída, môže spôsobiť rôzne problémy.

Ak by to spôsobilo zranenia a ťažkosti, aj keď sa pokúšate piť vodu, mohlo by dojsť k infekcii tonsilitidy. Je to frustrujúce a bláznivé.

Tonsilitída je ochorenie, pri ktorom je zápal hrdla človeka. Tieto podložky z mäkkého tkaniva sa nachádzajú vo vašom lymfatickom systéme, ktorý je prvou líniou ochrany ľudského tela od všetkých druhov mimozemských telies a infekcií. Mandle sú zodpovedné za produkciu krvných buniek, ktoré zabraňujú prenikaniu baktérií a vírusov do tela cez ústa.

Tu sú niektoré príznaky problémov s mandľami:

• bolesť hrdla 
• ťažkosti s prehĺtaním, často sprevádzané bolesťou.
• zimnica 
• bolesť v uchu 
• zlý dych 
• bolesť 

Tu sú niektoré prírodné domáce opravné prostriedky na vyliečenie mandlí.

1. Med a cesnak

Cesnak je prírodný antiseptik s obrovskou tvrdosťou, zatiaľ čo med môže mať upokojujúci účinok na vaše mandle. Oba sú antimikrobiálne a antibakteriálne. Bojujú s infekciami a vírusmi, ktoré, ako viete, spôsobujú problém na prvom mieste. Účinne vyriešia problém mandlí, liečia zápal hrdla.

2. Med a kurkuma

Ako už vieme, med má vytvrdzovacie vlastnosti, ktoré kontrolujú rast mikroorganizmov v krku a jeho zdravie. Tentokrát sa med spája s kurkumou. Rovnako ako cesnak, kurkuma má prirodzené antiseptické činidlá, ktoré dokážu vyliečiť zápaly hrdla a mandlí.

3. Opláchnite hrdlo soľou

Budete potrebovať pohár teplej vody a pol čajovej lyžičky soli. Zmiešajte do roztoku soľnej vody a niekoľkokrát si vypláchnite hrdlo každý deň.

4. Jablkový ocot

Polievková lyžica plná octu jablčného, zmiešaného s pohárom teplej vody a medu, funguje ako zázrak! Stačí ich premiešať a niekoľkokrát denne opláchnuť hrdlo, aby ste zistili rozdiel.

5. Sóda pečenia

Ak hľadáte ďalšie riešenie na liečbu bolesti hrdla, potom je vaša odpoveď jedlá sóda. Vypláchnutie jedlej sódy spolu s teplou vodou a soľou vám pomôže prežiť boľavé hrdlo. Toto riešenie môže tiež zabiť baktérie, rovnako ako súčasne zabrániť šíreniu kvasiniek a plesňových infekcií. Odporúča sa 1/4 lyžičky sódy na pečenie, pridaná do vyššie uvedeného roztoku na oplachovanie a pridať do nej trošku soli. Ak to robíte aspoň trikrát denne, získate požadované výsledky.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>