Stačí keď budete piť 3 šálky tohto čaju denne – a za jeden týždeň ste v páse o 8 cm štíhlejšie! Táto metóda funguje na 100%

Dnes vám povieme o spôsobe, ako schudnúť, čo spôsobilo neuveriteľné vzrušenie vo svete internetu. Zdá sa nám, že je to spôsobené tým, že táto metóda funguje!

Všetko, čo potrebujete, je čaj, škorica a bobkový list. Všetky tri zložky tohto nápoja dokonale spaľujú tuk a urýchľujú metabolizmus.

Ako variť:

Vezmite 1 liter vody, škoricovú palicu a 5 bobkový list. Najskôr varte vodu a potom pridajte škoricu a bobkový list. Nechajte vodu vychladnúť po dobu 5 minút. A potom z nej pripravte čaj.

Dávkovanie

Pokiaľ ide o metabolizmus, je vždy dôležité mať na pamäti, že najlepší čas na jeho urýchlenie je skoré ráno, hneď po prebudení. Pijte prvý pohár tohto čaju na prázdny žalúdok.

Druhý môže byť „pitý“ hneď po raňajkách a tretí – večer, krátko pred spaním. A už nič viac.

Tri šálky nápoja denne – a budete chudnúť, a tuku sa zbavíte na najdôležitejších miestach na tele.

Samozrejme, akýkoľvek pokus o urýchlenie metabolizmu a schudnúť by mal byť sprevádzaný vyváženou stravou a miernym fyzickým námahom.

A čo si o tom myslíte? Skúste a rozširujte to ďalej.

ZDROJ: fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>