Stačí jeden dúšok tohto výživného nápoja a zabudnete na strašnú bolesť kĺbov

S vekom sa stále viac stretávame s určitými zdravotnými problémami, pretože náš imunitný systém oslabuje. Jedným z týchto problémov je bolesť kĺbov. To je najčastejšie medzi ľuďmi vo veku 40 až 50 rokov. 
Tento stav je veľmi nepríjemný, pretože vedie k zhoršeniu väziva v kĺboch ​​a tým spôsobuje bolesť a ovplyvňuje vašu schopnosť pohybu. Ľudia, ktorí trpia touto chorobou, sú obmedzení len na niekoľko pohybov a to výrazne ovplyvňuje kvalitu ich životného štýlu.


Existuje celý rad faktorov, ktoré môžu prispieť k tomuto stavu, vrátane nekvalitnej a nepohodlnej obuvi, stresu a tvrdého tréningu, ale vek je najčastejšie. Preto sme tento článok venovali predpisu na prírodné domáce lieky, ktoré vám pomôžu pri liečbe tejto choroby. Používanie tohto lieku denne vám pomôže žiť zdravší život a odstrániť strašné bolesti kĺbov. Jedna dúšok – a zabudnete na bolesť v kĺboch, a okrem toho je to veľmi, veľmi chutné! 

Zloženie:

  •  1 polievková lyžica medu
  •  1 lyžička škoricový prášok
  •  1 šálka ovsených vločiek
  •  1 šálka čerstvej pomarančovej šťavy
  •  2 šálky jemne nasekaného ananásu
  •  200 g nasekaných mandlí
  •  200 ml vody

Príprava:

Ovsené vločky varíme asi 10 minút a necháme vychladnúť. 
Pridajte zvyšné prísady do mixéra a premiešajte ich s vareným ovosom. 
Všetko premiešajte, kým nezíska jednotnú zmes. 
Ak je príliš hustá, môžete pridať ešte pomarančový džús alebo vodu.

Použitie:

 Použite tento neuveriteľne chutný a výživný nápoj každý deň ráno na prázdny žalúdok a v popoludňajších hodinách počas 15 dní. 
Po prvých užitiach okamžite pocítite úľavu od bolesti a po 15 dňoch vás vaša strašná bolesť opustí navždy!

ZDROJ:di-via.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>