Spravte na sebe experiment! Vypite každý deň 3 litre vody po dobu jedného mesiaca, neuveríte ako sa vaša tvár zmení

Voda je látka absolútne nevyhnutná pre život. Aby prežili, bunky, ktoré tvoria ľudské telo, vyžadujú značné množstvo vody. Ukázalo sa však, že väčšina ľudí nepije toľko vody, koľko potrebujú. Aj keď osoba môže pracovať pri nízkych hladinách vody, telo nebude pracovať na optimálnej úrovni produktivity. Jedna žena sa dozvedela, aké dôležité je voda, keď skúsila nový experiment s vodou.

Pozrite sa, ako sa vaša tvár zmení po tom, čo budete piť veľa vody po dobu 1 mesiaca. „
Sarah Smith, 42, bola zaneprázdnená matka dvoch detí, ktoré často trpeli bolesťami hlavy a tráviacimi problémami. Napriek tomu, že pila vodu s každým jedlom, pila len denne štyri alebo päť šálok vody. Sarah navštívila odborníka na výživu, ktorý odporučil, aby začala piť 3 litre vody každý deň  1 mesiac. Dokumentovala výsledky, ktoré boli skutočne otvorené. Len za jeden mesiac došlo k významným pozitívnym zmenám a priatelia jej povedali, že vyzerá desať rokov mladšie ako mesiac po adekvátnej hydratácii. Jej kože bola hladšia a vrásky boli takmer neprítomné.

Po týždni pitia pitnej vody sa Sarah cítila trochu lepšie. Keď voda vymyla toxíny z jej tela, zmizlo akné. Sarah si však s radosťou všimla, že jej bolesti hlavy zmizli a kĺby už neboli tak ztuhlé.

Sarah začala zaznamenávať zlepšenie po dvoch týždňoch pitnej vody. Vrstvy pod očami sa mierne zmenšili a vyzerali menej tmavé. Jej koža nevyzerala škaredo a drsne.

Do tretieho týždňa si Sarah všimla pozitívny účinok konzumácie veľkého množstva vody. Nemala pocit, že je potrebné jesť toľko, takže stratila nejakú váhu. Vrásky a tmavé kruhy okolo očí boli oveľa menej nápadné.

Výsledky po štyroch týždňoch pitia boli skutočne fantastické. Sarah sa cítila „štíhla a zdravšia“ a stav jej pokožky sa výrazne zlepšil. Tmavé škvrny a vrásky boli nahradené hladkou, rovnomerne tónovanou pokožkou, ktorá vyzerala ako mladá a zdravá.

Vedecký výskum potvrdzuje jej závery. V štúdii zverejnenej v Medzinárodnom žurnále kozmetických štúdií z roku 2007, subjekty, ktoré denne pili 2,25 litra vody počas štyroch týždňov, zlepšili stav ich kože. Stala sa elastická a hustá, takže malé vrásky zmizli a koža začala byť hladká a pružná.

Lekári odporúčajú, aby ľudia vypili aspoň osem pohárov vody každý deň, ale mnoho ľudí, vrátane Sarah, pije len štyri šálky vody každý deň. Napriek tomu, že káva, sóda a iné nápoje obsahujú málo vody, v skutočnosti nestačí splniť denné odporúčania týkajúce sa spotreby vody. Je dôležité piť aspoň osem šálok vody každý deň a pitie až 12 šálok môže poskytnúť viac výhod pre vzhľad a zdravie vašej pokožky.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>