Skúste si zabaliť bolestivé miesto do alobalu. To, čo sa stane už po 1 hodine, prekvapuje aj lekárov

Každý v kuchyni nájde alobal. Používame ho na uskladnenie potravín a varenie. Ale vďaka nemu môžete zlepšiť svoj zdravotný stav? Pomáha pri bolesti, prechladnutie a dokonca aj pri nespavosti. V dnešnom článku sa dočítate, že alobal môže byť užitočný nielen v kuchyni.

Liečba alobalom sa praktizuje bežne napríklad v Číne, kde sa alobal prikladá na body, ktoré zodpovedajú rôznym orgánom v tele. Jedná sa o pomerne lacný spôsob, kedy môžete odstrániť bolesť kĺbov, a to úplne bez liekov a za celkom krátky čas.

Podrobný popis liečby alobalom opísal doktor, psychoterapeut Wilhelm Reich. Tým, že priložíte alobal na boľavé miesto, aktivuje sa tzv energetický meridián, čo má pozitívny vplyv na postihnutý orgán a bolesť zmizne.

Ako na to? 

Odstrihnite potrebný kus alobalu a lesklou stranou ho priložte na boľavé miesto. Celé to zafixujte obväzom. Do hodiny by mala byť bolesť preč a vy môžete alobal odstrániť. Mnohí ľudia, ktorí trpeli bolesťami kĺbov vplyvom počasia, si nevie túto metódu vynachváliť.

 
Ako som už spomínala, alobal vám môže pomôcť aj pri bolesti hrdla. Stačí, keď si obalíte chodidlá v alobale a necháte ich zabalené aspoň hodinu, pričom sa neodporúča nechávať ho dlhšie. Nohy potom potrebujú dýchať.

Ak sa chcete zbaviť únavy, vytvorte si z alobalu prúžky, ktoré najprv umiestnite na pár hodín do mrazničky. Potom si prúžky priložte na tvár, na oblasť líc a očných viečok. Únava bude za pár minút preč.

Celkom užitočné triky, nemyslíte? 

Liečenie pomocou hliníkovej fólie má bohatú históriu a jedná sa o vcelku populárne metódu, ako sa zbaviť rôznych zdravotných problémov. Ak si však myslíte, že to na vás fungovať nebude, stále môžete alobal využívať mimo kuchyne. Dajú sa pomocou neho vytvárať napríklad nádherné kučery či vlnky na vlasoch, prípadne pomocou alobalu a vatových tampónov namočených v odlakovači odlákať gélové laky na nechty.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>