Roztavte tuk s týmto úžasným nápojom. Dokonca vaša pokožka bude oveľa zdravšia, pevnejšia a pružnejšia i keď sa zbavíte nadmernej hmotnosti

Ľanové semeno obsahuje množstvo zdravých látok, ako sú minerály, vitamíny, vláknina, mastné kyseliny atď. Všetky sú veľmi prospešné pre naše črevá. Ľanové semeno nám môže pomôcť pri odstraňovaní mnohých škodlivých látok a toxínov z nášho organizmu.

Ľanové semená znižujú chuť do jedla, rovnako ako hladinu cukru v krvi. Dáva nášmu telu lecitín, absorbuje niektoré živiny v potravinách a urýchľuje proces tavenia tuku.

Ľanové semeno je úžasné pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Pomáha nám udržať normálnu telesnú hmotnosť.

Najlepším spôsobom, ako využiť všetky výhody tohto semena, je pitie ľanového čaju. Pomáha nám schudnúť zdravším spôsobom, bez hladovania alebo odchodu od určitých potravín. Nebudete mať nežiadúci yo-yo efekt.

Tento úžasne zdravý čaj je skvelý pre ľudí, ktorí trpia gastritídou, sú po operácii, majú pyelonefritídu, žalúdočné vredy, hemoroidy a cystitídu.

Zloženie:

  • 3 lyžice ľanového semena
  • 1 liter vriacej vody

Príprava:

Dajte variť vodu s ľanovým semenom. Urobte to večer a nechajte zmes cez noc odpočinúť. Bolo by najlepšie, keby ste si ho dali do termosky, ale môžete tiež použiť akúkoľvek nádobu s vekom. Ráno preceďte kvapalinu. Mala by byť hustá, podobná želatíne.

Dávkovanie:

Pite 150 ml zdravého lieku 3 alebo 4 krát denne. Bolo by to najlepšie, keby ste ju pili 30 minút pred jedlom. Pripravte si ho večer, aby ste ho mohli piť počas nasledujúceho dňa. Vždy musí byť čerstvý. Pite tento čaj 10 dní. Potom si dajte 10 dní prestávku. Pokračujte v liečbe, kým nezaznamenáte zlepšenie Vášho stavu.

Táto úžasná liečba vám pomôže regulovať hmotnosť. Nezabudnite piť veľa vody.

Ak pravidelne pijete ľanový čaj, vaša pokožka bude tiež oveľa zdravšia. Budete mať pevnú, zdravú a pružnú pokožku, ktorá sa nezmení, keď sa zbavíte nadmernej hmotnosti.

Napriek tomu musíte vedieť, že ľanový čaj sa neodporúča ľuďom, ktorí majú problémy s pečeňou alebo obličkami.

ZDROJ:organichealthcorner.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>