Robte každé ráno tento rituál a choroby vás budú obchádzať na kilometer

Vedeli ste, že Japonci majú zvyk piť pitnú vodu ihneď po prebudení? Je to starodávna tradícia liečenia mnohých chorôb, ktoré sa stali veľmi populárne počas druhej svetovej vojny po uverejnení tejto informácie v japonských novinách.

Výhody spotreby vody na prázdny žalúdok bezprostredne po prebudení boli tiež posilnené mnohými štúdiami. Táto liečba, o ktorej sa dokázalo, že prináša vynikajúce výsledky v boji proti mnohým vážnym ochoreniam.

Niektoré z problémov, za ktorých môže táto metóda pomôcť: bolesti hlavy, bolesti tela, nesprávne fungovanie srdcového systému, rýchly tep srdca, epilepsia, tuku v krvi, zápal priedušiek, astma, tuberkulóza, meningitída, obličiek a močových ciest choroby, vracanie, zápal žalúdka, hnačka, cukrovka, zápcha, všetky očné choroby, ochorenia maternice, menštruačné poruchy, choroby ušné, nosné a krčné.

Tu je návod, ako budete musieť urobiť

Aby mala voda pozitívne zdravotné účinky, mali by ste dodržiavať niekoľko pravidiel. Dôležité je vypiť približne 7 dcl vody. 

Tí, ktorí sú unavení a chorí a nemôžu piť toto množstvo vody na lačný žalúdok môžu začať piť, rovnako aspoň 2 dcl, a potom každý deň, aby zvýšujte množstvo až do tej doby, kým nedosiahnu požadovaného množstva vody.

Táto metóda pomôže pri liečbe mnohých ochorení a zdravá osoba si bude užívať energiu získanú z vodoliečby.

Ako je uvedené v tomto dokumente, môže byť táto metóda liečbu vysokého krvného tlaku u 30 dní, gastritída – 10 dní, Diabetes – 30 dní, zápcha – 10 dní, a touto metódou sa budete cítiť oveľa viac energie a zlepšíte svoju funkciu celého tela.

Táto metóda by sa mala použiť nielen na pomoc pri niektorých z vyššie uvedených ochorení, ale mala by sa implementovať aj ako súčasť vášho života. Táto metóda nemá žiadne vedľajšie účinky a môže spôsobiť zázraky pre vaše zdravie .

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>