Recept na vodu Sassi, ten, ktorý všetci hľadajú

Sassi Water, pomenovaná po Cynthia Sass, svetoznámej výživárke, ktorá navrhla tento úžasný recept.  

Každý, kto chce stratiť niekoľko kíl, získať ploché bruško a zlepšiť stav svojho tela, je venovaný receptu tejto zázračnej vody.

zloženie:

  • džbán stredne veľký
  • citrón
  • 15 lístkov čerstvá mäta
  • 1 cm koreň zázvoru
  • uhorka
  • čistá voda

Príprava:

Voda Sassi by mala byť pripravovaná večer, pretože v skutočnosti je to studená infúzia, a to trvá nejaký čas pre potraviny, aby svoje živiny sa dostali do vody. Po prvé, dôkladne umyte všetky zložky: citrón, uhorka, zázvor a mäta. Je lepšie opláchnuť všetko horúcou vodou.

Uhorku a citrón nevyčistíme, preto je dôležité dôkladne si ich umyť. Teraz môžete začať rezanie. Uhorka a citrón by mali byť nakrájané na tenké kruhy. Ošúpte zázvor a nastrúhajte. Môžete skúsiť sekanie, ale je lepšie použiť strúhadlo. Mätové lístky opatrne zlomím aj so stonkou. Všetky pripravené zložky sa umiestnia do dvojlitrovej nádoby. Naplňte všetko studenou filtrovanou vodou a dajte cez noc do chladničky. Všetky dva litre by mali byť vypité počas dňa. Nie je ťažké to urobiť, voda je veľmi chutná, mierne kyslá a osviežujúca. A takto ju pite týždeň. Bolo by pekné začať deň s pohárom vody Sassi nalačno.

Zázvor má priaznivý vplyv na črevá a pomáha pri začatí jeho práce.

Tento nápoj bol vynájdený ako súčasť programu „chudého bruška“, ale keď sa konzumoval, objavili sa mnohé príjemné vedľajšie účinky. Voda Sassi pomáha zbaviť sa opuchov, odstraňuje toxíny z tela, zlepšuje tráviaci trakt.

ZDROJ:babushkinysekretiki.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>