Procedúra SUPER DETOX: tento veľmi užitočný kúpeľ odstráni toxíny, očistí krv a lymfy! Ale čo sa mi na ňom najviac páči, pokožku mám ako bábätko

Na internete sa často diskutuje o používaní uhličitých kúpeľov na chudnutie. Je to efektívne? A ako správne užívať sódu? Toto je v dnešnom článku.

Konvenčná sóda na pečenie má veľa užitočných vlastností, ale keď sa užíva vnútorne vyžaduje špeciálnu starostlivosť, pretože sóda môže nepriaznivo ovplyvniť žalúdočnú sliznicu.

Vďaka externej aplikácii sódy je všetko jednoduchšie. Je veľmi užitočné napríklad kúpať sa s prídavkom sódy na pečenie. Tento kúpeľ dokonale pomáha relaxovať, upokojiť a zmäkčiť pokožku (dokonca aj po jednom postupe), zbaviť telo toxínov.

Sóda sa odporúča na otravu (napríklad alkohol).

kontraindikácie

Nenechajte sa uniesť nimi, v prípade, že koža je v zlom stave, to znamená, že na ňom nie sú zárezy alebo odreniny, existujú choroby, ako je prechladnutie alebo chrípka, astma, diabetes, vysoký krvný tlak, kŕčové žily a gynekologické ochorenia a onkologické povahy.

Taktiež kontraindikáciou k užívaniu kúpeľa je tehotenstvo.

K uhličitanovému kúpeľu, ktorý si spraví zdravý človek, by mala teplota vody v ňom zodpovedať 38-39 stupňov.

Ako užívať sódu na zdravie

Sódy (lepšie, ale nazývajú sa alkalické) sú zahrnuté v alkalickom programe liečenia tela. V alkalickom systéme obnovy zdravia patrí aj príjem sódy vo vnútri, alkalické kúpele na nohy, alkalické ponožky, alkalický zábal.

Účinok uhličitých kúpeľov je založený na fyzickom fenoméne – osmóze. Nebudem vás nudiť podrobnosťami popisu tohto javu. Zvedaví ľudia môžu nájsť informácie na internete.

S cieľom obnoviť zdravie sa odporúčajú aj sýtené kúpele pre ľudí s rôznymi typmi ochorení kože.

Vďaka sóde sa toxíny vylučujú z tela, eliminuje sa sucho, zmiznú vyrážky, zjemňuje sa pokožku a celkovo sa zvyšuje elasticita pokožky. Krv a lymfa sa vyčistia.

Aby sa dosiahli vyššie uvedené účinky, kúpeľ sa má postupovať nasledovne:

 • Pri 200 litroch horúcej vody (na kúpeľ) je potrebné použiť približne 150-200 g (polovičné balenie) bežnej sódy na pečenie. Sóda sa rozpustí v horúcej vode a potom sa naleje do kúpeľa.
  Toto je pre začiatok. Potom zvyšte množstvo sódy na 1 balenie.
  Podľa môjho názoru je kúpeľ so soľou omnoho účinnejší.
  Kúpeľ by mal obsahovať približne 1 kg hrubej soli. Nepoužívajte extra soli. Vždy mám veľkú morskú soľ. Môžete si vziať polovicu morskej soli a zvyčajne.
 •  Do kúpeľa môžete pridať docela silný esenciálny olej, napríklad čajový stromček alebo levanduľu, liečebný vývar harmanček. Pridávanie oleja až na konci .
 •  Postupujte do vane najprv do sediacej polohy asi 10 minút, potom si môžete ľahnúť.
 • Trvanie kúpeľa je najmenej 30 minút. Rekordný prípad je známy vtedy, keď žena z Düsseldorfu dostala alkalický kúpeľ na 9 hodín! Celú dobu čítala alebo meditovala. Po kúpeli mala nádhernú pleť a lahodný pocit v celom tele. A čo bolo pre ňu mimoriadne prekvapujúce: po deväť hodín sa koža nebola rozmočená vôbec!
 • Po obdržaní kúpeľa by nemala byť premyje huba telo a detergent (mydlo, šampón alebo gél) a opláchnuť sprchou.
 • Ak chcete odstrániť nadbytočnú vlhkosť z tela, jednoducho ju zabaľte teplým uterákom.
 • Po uhličitanovom kúpeli sa otočte do veľkého uteráka a na posteľ. Ak sa tiež pokryjete pokrývkou, potom môže nejaký čas pokračovať v procese potenia. A potom sa budú ďalej vylučovať škváry a toxíny.

Priebeh takých kúpeľov : každý druhý deň 10 krát. Po 1-2 týždňoch môžete opakovať.

Po prvom kúpeli vidíte pokles vyrážok, začervenanie a odlupovanie kože. Koža sa stáva hladká a saténová.

Chudnutie kúpeľov pre seniorov

Veľmi rozšírená popularita začala používať sódy na kúpeľ s cieľom znížiť hmotnosť. Koniec koncov, každý z nás chce vyzerať štíhlejšie, s minimálnym úsilím.

Chudnutie efekt je dosiahnutý vďaka tomu, že toxíny a odpadové produkty prostredníctvom potu a výstupu tekutiny z tela.

Ak prijíma sa kúpeľ s jedlou sódou, ako sa zbaviť extra kilogramov a centimetrov, okrem toho je tiež pridané 500 g sódy až 1000 g hrubej morskej soli, zakúpenéj v obchode alebo v lekárni.

Ak chcete zabezpečiť anticelulitídny účinok vo vani, je potrebné pridať trochu esenciálneho oleja.

Vďaka týmto olejom sa dosahuje tiež malý účinok na zníženie hmotnosti.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>