Prestaňte kupovať drahé lieky na prechladnutie! Obyčajná soľ vám pomôže lepšie

Po dlhú dobu trpíte chronickou rinitídou? Kvapky skutočne vždy nepomôžu a je škodlivé ich používať po celú dobu. Lekár mi ponúkol dve možnosti – používať hormonálny sprej alebo urobiť lacnú laserovú operáciu na sliznici. Nechcel som užívať hormóny a bojím sa operácie a nemôžem si to dovoliť. Začala som čítať, našla som niekoľko receptov a rozhodla sa skúsiť – ešte neexistovala žiadna iná cesta. Tieto prostriedky mi pomohli. Nie okamžite, postupne, ale môj nos sa začal otvárať a ja som začala dýchať. Teraz dokonca aj v noci spím s ústami zatvorenými a nechrápem.

– Každý deň to robte, nemali by ste byť leniví a umývať si nos 2-3 krát morskou soľou. Robím to sama, morskú soľ som si kúpila v lekárni. Použijem 0,5 lyžičky soli na pol pohára teplej vody. Roztok musí byť filtrovaný, aby nedochádzalo k ponechaniu kryštálov soli.

Spravíte si to pomocou bežnej injekčnej striekačky (bez ihly). Naplníte striekačku a dáte sa na bok. Vstrekujete prúd po malých častiach do nosovej dierky tak, že voda pod tlakom smeruje nahor. Po každom vstreknutí jemne vdychujte nosom. Roztok sa prenesie do hrdla. Potom sa prehodím na druhú stranu a opakujem umývanie druhou nosnou dierkou.

Hlavné pravidlo: vstrekovanie je vždy potrebné, do tej dierky, na ktorej strane leží.

Znova opakujem – tento prostriedok nedáva rýchly výsledok, ale treba trpezlivosť. Mesiac alebo dva zmeny budú takmer nepostrehnuteľné, ale potom sa všetko zlepší.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>