Preskúmajte svoje dlane. Môžete objaviť dosť zaujímavé veci

Ak dáte dohromady dve dlane, môžete vidieť, že ľavá a pravá srdcová čiara na dlani sú nad sebou alebo presne umiestnené v jednej priamke. A má to špeciálne funkcie!

Srdcová línia je zakrivená čiara najbližšia k prstom, ktorá prebieha na oboch dlaniach. Aby ste to zistili, položte dve dlane dohromady a preskúmajte, čo vidíte.

1. Ak sú obe srdcové čiary v rovnakej výške

Ak sú vaše v rovnakej výške a dve srdcové línie tvoria neprerušenú líniu, môžete si skutočne povedať niečo zvláštneho. Vaša duša je čistá, láskavá a priama, kto vie, opätovne získať svoju vieru v ľudskú dobrotu. Môžete s ostatnými dobre zaobchádzať, a hneď budete vedieť, či niekto potrebuje pomoc a pomôžete. Jednou z najdôležitejších vlastností je nekonečná empatia, takže môžete zažiť, že vaši priatelia sa obrátia k vám, ak sa chcú poradiť alebo dostať z problémov.

V láske ste veľmi oddaní tomu, čo váš ideálny partner oceňuje. Avšak bojíte sa zmien, je ťažké ich prijať. Ale prečo sa ich bojíte, pretože vy s takou fantastickou osobnosťou čakajú vás len dobré veci!

2. Ak je srdcová čiara na pravej dlani hore

Ste vyspelejší ako v skutočnosti ste, ktorý sa skutočne rada starším ľuďom. Nie ste zatvorení tým, že si vyberiete večierok o desaťročia staršími ľuďmi. Pôjdete proti tradíciám, milujete veci, ktoré sa líšia od priemeru. V láske dávate maximum, máte popredné emócie a ste schopní všetkého, čo máte radi. Zároveň ste v duchu úplne slobodní.

3. Ak je líniu srdca na ľavej dlani hore

Môžete bojovať za dôležité veci, ktoré na vás záleží, a to je pravda najmä v láske. Stojíte za seba za každú cenu, takže vaše správanie môže byť niekedy agresívne. Ak si myslíte, že s tým máte niečo spoločné, dostanete to cez oheň, nikto a nič, čo by ste mali ušetriť. Ste nezávislý človek, ktorý nikdy nebude obetovať svoju dôstojnosť prosbou o nič. Ste veľmi zaujímavý fenomén vášho vzhľadu, ste fascinovaní vašou krásou.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>