Prebúdzať sa s menšou telesnou hmotnosťou každý deň, keď pijete tento nápoj pred spaním! Znie to skvele, že?

Med je jedným z najzdravších potravín na svete. Táto super zdravá zložka je nabitá zdravými živinami a môže poskytnúť mnoho zdravotných výhod. Ale vedeli ste, že ak zmiešate med so škoricou, urobíte najsilnejšiu kombináciu, ktorá vám pomôže spáliť váhu v noci. Pozrite sa na článok nižšie a zistite viac o tom.

ÁNO, je to veľmi jednoduché – pijete tento silný nápoj pred spaním a prebúdzajte sa každé ráno s nižšou hmotnosťou. Znie to skvele, že?No, áno, a to je naozaj, pretože tento mocný nápoj je skutočne úžasný.

 

Škorica môže poskytnúť mnoho zdravotných výhod, ako napríklad: zlepší sa vaša pleť, znižuje hladinu cholesterolu, zvyšujú prietok krvi, je ideálny pre srdce, žalúdok, črevá, a to najlepšie škorica – urýchli proces chudnutia a pomôže schudnúť rýchlejšie ( aj keď spíte).

Môžete použiť škoricu ako doplnok do každého jedla, nahradiť cukor so škoricou, nie úplne alebo čiastočne, alebo špeciálnu zmes pravidelne pite. Každý večer pred spaním pite zmes medu a škoricového prášku. A ak pravidelne používate tento nápoj, budete ohromení výsledkami.

Poznámka:  táto zmes je veľmi jednoduchá na výrobu a pravdepodobne už máte všetky ingrediencie v kuchynskej skrini.

Príprava:

Varte 200 ml vody, potom pridajte 1/2 čajovej lyžičky škorice a ponechajte ju 30 minút v chladničke, kým sa neschladí. Keď je voda dostatočne chladná, musíte pridať 1 čajovú lyžičku medu a nechať ju v chladničke. Pite jednu šálku tohto super zdravého nápoja, 30 minút pred spaním. Počas dňa by ste ju nemali piť. Funguje to len vtedy, ak ju pijete pred spaním.

Táto kombinácia očistí tráviaci trakt, odstráni parazity, huby a ďalšie baktérie, čo spomaľuje trávenie v tele. Naozaj dúfame, že tento článok bude užitočný a nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou. Ďakujem vám.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>