Pravdu o vašom zdravotnom stave zistíte za 60 sekúnd s obyčajnou lyžičkou

Vezmite si lyžičku a o 60 sekúnd zistíte, či ste chorý !

Je to možno trochu nechutný experiment ale možno vás včas bude varovať, že svoju životosprávu potrebujete zmeniť. Vezmite si lyžičku a prejdite snou po povrchu jazyka. Snažte sa odstrániť povlak v blízkosti vášho hrdla. Potom lyžičku zabalte do igelitového vrecka a dajte pod silné svetlo. Silné svetlo žiarovky urýchľuje rast baktérií, takže čím silnejšia žiarovka, tým je výsledok viditeľnejší. Nechajte 60 sekúnd.

Výsledky:

U zdravých ľudí, bude lyžička čistá. Avšak, ak je príliš veľa podivných farieb a vôni, môže to byť príznak problému s vašimi pľúcami, dýchacími cestami, pečeňou, obličkami, črevami alebo hormónmi. Ak na lyžičke zacítite nepríjemný vôňu, máte problém , ľudia toho nie sú často vedomí.
Pokiaľ máte acetónový dych, môže to znamenať nepríjemnú ketoacidózu alebo metabolickú poruchu, čo spôsobuje cukrovku. Ak máte zápach po amoniaku – je pravdepodobné, že si to odniesli obličky. 

Nerobte paniku! 

S nepríjemným dychom môžu byť často sprevádzané ochorenia mandlí, ďasien alebo zubným kazom.

ZDROJ: natural-homeremedies.org

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>