Pravdepodobne ste o tomto nevedeli: z akého dôvodu si musíte do pupku naliať olej, teraz sa to dozviete

62-ročný muž prišiel navštíviť lekára so závažnými problémami so zrakom, ktorý povedal, žiaľ, krvné cievy, ktoré živia oko, sú vo veľmi zlom stave a je nepravdepodobné, že by zlepšili videnie. Po vyskúšaní nasledujúceho spôsobu mazania sa jeho zrak začal zázračne zlepšovať.

Pupok je jedným z najúžasnejších darov, ktoré nám Stvoriteľ dal. Dieťa je v priamom kontakte s lonom cez pupočnú šnúru, odborníci tvrdia, že prvá vec je pupočníková šnúra, ktorá sa vytvára ihneď po počatí.

 Po počatí sa dieťa živí pupočnou šnúrou 270 dní. Všetky žily sú v priamom kontakte s pupočnou žilou a tvoria pupok, a teda aj brucho, náš ústredný orgán.

Olej nakvapkaný do pupka eliminuje suché oko, zlepšuje videnie, ale odporúča sa aj pri pankreatických problémoch. To bude mať za následok, že budete mať oveľa zdravšie vlasy, pokožku, mastnejšie kĺby a prestanú problémy s kolenami. Uvedomte si však, že nie všetky oleje sú vhodné na použitie v pupkoch.

Pozrime sa, ropné kvapky do pupka sú stále dobré:

  • suché oko, slabé videnie
  • proti plesniam nechtov
  • posilňuje vlasy, pokožku

Pred spaním pridajte do pupka 3 kvapky kokosového oleja a potom ho jemne 2-3 minúty masírujte okolo 2 až 3 minút po smere hodinových ručičiek.

To je dobré v nasledujúcom prípade:

  • slabosť
  • letargia
  • tras
  • bolesť kĺbov
  • proti kožným problémom

Pridajte do pupka tri kvapky horčičného oleja a jemne krúživými pohybmi vmasírujte niekoľko minút.

To je dobré v nasledujúcom prípade:

  • Bolesť kolena

Prečo je mastná liečba účinná?

Cez pupok sa žily spojené s pravými orgánmi získavajú z cenných olejov bohatých na živiny. Olej otvorí problémové orgány a doplní ich energiou. Napríklad, ak má malé dieťa ťažkosti so spánkom, kŕče v žalúdku alebo z nejakého dôvodu úzkostné, večer vložte do pupka malý kúsok bavlny namočenej v oleji. Masírujte ho na niekoľko minút, vložte ho do dlane, aby bola v teple, a zistite, či problémy nezmiznú v žiadnom momente.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>