Pozrite sa na moje vlasy a prezradím vám, ako ich môžete mať aj vy za krátku dobu takéto nádherne husté

Ricínový olej je používaný na liečbu prechladnutia, zápchy. E je zázrak kvapalina má niektoré použitia, ktoré nevyžadujú vnútorné použitie.

To je skvelý prírodný prostriedok proti mnohým problémom s vlasmi. Tu sú niektoré spôsoby, ako sa ktorú môžete  používať fľašu ricínového oleja:

 

1. Obočie

 Jedno z najlepších spôsobov použitia ricínového oleja je pre obočie. Ak vaše schopnosti kreslenia ceruzkov nie sú najlepšie, skúste ricínový olej miesto nej!

Po umývanie tváre v noci, naneste malé množstvo oleja na obočie so špáradlom na uši. Opakujte to niekoľko nocí a začnete si všímať rozdiel. Nielen, že vaše obočie bude vyzerať hrubšie , ale tiež stmavne .

2. Vlasy

Ricínový olej je vynikajúcim kondicionérom pre vlasy. Je bohatý z mastných kyselín omega-9 a kyselina linolová, ktoré zabraňujú určitých infekcií , ktoré môžu interferovať s rastom vlasov. Ricínový olej je skutočne absorbovaný, to znamená, že je schopný dosiahnuť vaše póry a vlasové folikuly. Všetko, čo potrebujete, je malé množstvo. Konzistencia zabraňuje vypadávaniu vlasov a podporuje nový zdravý rast vlasov. Príjemný vedľajší účinok: ricínový olej robí vaše vlasy lesklé a hladké.

3. Riešenie

Rovnaký princíp platí aj pre tenké riasy. Ponorte do oleja niekoľko prstov a jemne ho masírujte do rias. Nebudete tomu veriť. Buďte opatrní, aby sa nedostal do vašich očí!

Kto vedel, že ricínový olej môže byť použitý na tento účel? Skvelý prirodzený trik.

ZDROJ:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>