Postarajte sa o nechty pomocou zubnej pasty! Nebudete veriť čo s nimi dokáže

Zubná pasta a nechty? Zaujíma vás, čo spája tieto dve veci? Ukazuje sa, že zubná pasta má mnoho zaujímavých aplikácií, ktoré môžu byť užitočné pre nás mnohokrát.

Ako môže pomôcť zubná pasta? Má mnoho zaujímavých aplikácií, napríklad aplikuje sa na herpes, pomáha ho liečiť, pomáha aj pri popáleninách alebo pomáha pri čistení podrážok topánok, ale zaujímavým spôsobom použitia je použitie zubnej pasty na bielenie nechtov.

Bielenie nechtov zubnou pastou

Prečo vaše nechty žltnú? Jedným z dôvodov je použitie laku na nechty. Farby, ktoré sú obsiahnuté v lakoch, sa nedajú vždy ľahko odstrániť, prenikajú do nechtovej platne a vyskytujú sa v ich trvalej farbe. To je najčastejšie prípad s červeným lakom, takže použite základný náter pred použitím správnej farby. Samozrejme, prirodzene rastúci necht obnovuje svoju prirodzenú farbu, ale ak chcete odfarbiť, môžete použiť túto jednoduchú metódu so zubnou pastou.

Aplikujte zubnú pastu na nechty a nechajte ju niekoľko minút. Na konci ich môžete čistiť štetcom. Dobrá bieliaca zubná pasta bude tiež dobrá, čo prinesie rýchlejšie výsledky. Po prvom pozorovaní účinku sa niekedy liečba musí niekoľkokrát opakovať.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>