Ponorte svoje nohy do jablčného octu raz týždenne a uvidíte, ako všetky vaše choroby zmiznú. Viete, aký užitočný je tento trik?

Ako všetci vieme, ocot sa najčastejšie používa vo vašej kuchyni alebo na vyčistenie niektorých z vašich obľúbených vecí, ale má oveľa viac výhod a my vám ešte dnes predstavíme. Tento produkt vám prinesie neuveriteľné výhody, ak ho budete používať raz za týždeň na nohách, áno, na nohách, aj keď to znie zvláštne.

Aj keď je jeho zápach trochu nepríjemný pre mnohých, ukáže sa, že tento produkt vám pomôže odstrániť baktérie a mikróby, ktoré vás môžu ovplyvniť. Zbaviť sa kurích ôk, mali by ste namočiť nohy v zmesi rovnakých dielov octu a vody po dobu 45 minút (najlepšie teplej vody), a potom pracovať s pemzou, uvidíte, ako rýchlo kurie oká zmiznú a vaša koža sa stáva veľmi jemná.

Zázraky pre naše nohy

Hlavná postava v tejto receptúre nie je nič iné ako slávny jablčný ocot. Tento postup na ošetrenie nôh jablčného octu sa nazýva kúpeľ na nohy. Samozrejme, už ste o tejto technike počuli a používa sa už mnoho rokov vo všetkých častiach sveta a to je vďaka výhodám, ktoré prináša. Ocot pomáha v boji proti respiračným problémom, zlepšuje tráviaci systém a dokonca schudnúť. V závislosti od toho, ako ho používame, a s tým, čo ho zjednocujeme, môžu byť výsledky pozoruhodné.

Tento kúpeľ na nohy sa robí s teplou vodou, takže naše nohy netrpia tepelným šokom a je dobré, ak pridáme bylinky, korenie alebo dokonca aj aromatické soli.

Dôvody na prípravu takéhoto kúpeľa s jablčným octom spočívajú v tom, že nohy sú miestom, kde sa väčšina mikróbov hromadí, pretože nie sú veľmi exponované a nemajú veľa okysličovania. Tento druh baktérií môže spôsobiť strašné huby, suché nohy, drsnosť a dokonca aj infekcie.

Pri kúpaní vaše nohy budú dezinfikované a môžete ukončiť boj s hubami a mikróbmi, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach.

pokyny:

Ohrievajte vodu, kým nie je teplá. Vložte vodu do vane alebo kontajnera, kde si môžete nohy namočiť a pridať plný pohár jablčného octu. Ak chcete, môžete pridať niekoľko kvapiek levanduľového esenciálneho oleja na zlepšenie zápachu a stimuláciu spánku. Nechajte to po dobu 15 minút a všetko je pripravené.

Okrem toho je potrebné poznamenať, že jablčný ocot nám pomáha v boji proti lupinám, zmierňuje bolesti v krku, odstraňuje nepríjemné pachy od nášho domu, a znižuje nepríjemný zápach obuvi.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>