Pomocou tohto lieku zabudnete na muchy, komáre a šváby v dome maximálne po 2 hodinách

Dosiahnutie ideálnej čistoty v dome nie je jednoduchou úlohou, vyžadujúcou každodenné úsilie a pozornosť. Nie všetci to milujú, a táto záležitosť je ešte komplikovanejšia kvôli našim zaneprázdneným rozvrhom, ktoré nám neumožňujú tráviť veľa času čistením.

Pokiaľ ide o hmyz – muchy a šváby ako špinavé domy a je ťažké sa ich zbaviť. A komáre sú len ďalší príbeh! Každý človek nemohol spať raz za život kvôli svojmu otravnému bzučanie. Ľudia zvyčajne volajú po vhodných službách alebo kupujú drahé lieky proti hmyzu, keď si všimnú tých škodcov vo svojich domoch. Existuje však jednoduchá prirodzená zmes, ktorá ich môže rýchlo a raz navždy zničiť.

Domáci sprej proti múcham, komárom a švábom

zloženie:

  • ½ šálky rastlinného oleja
  • ½ šálka šampónu
  • ½ šálky octu

Čo mám robiť?

Zmes dobre premiešajte v rozprašovacej fľaši a potom postriekajte produkt na rôzne povrchy vo vašej domácnosti. Zmes je netoxická a bezpečná pre použitie v prípade, že v dome sú deti a domáce zvieratá a je veľmi účinný proti akýmkoľvek škodcom. Striekajte nápravu okolo domu a za hodinu alebo dve si všimnete prvý mŕtvy hmyz!

Už ste začali bojovať proti invázii múch?

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>