Pomocou špeciálneho koktailu som stratila 3 kilogramy! A to len za jeden týždeň

Zdravá výživa, omladenie a krása – všetci sa o to snažíme. Pokiaľ ide o zníženie telesnej hmotnosti, držíme prísne a zdĺhavé diéty, zabúdame na výhody takých chutných jedál ako pomarančový džús a sušené marhule!

Ponúkame vašu pozornosť na antioxidačný koktail, ktorý očistí telo toxínov a pomôže vám schudnúť.

Pomarančový koktail

ZLOŽENIE

  • 250 ml pomarančovej šťavy
  • 3 sušené marhule (sušené marhule)
  • 1 polievková lyžica pšeničných klíčkov

VARENIE

Vezmite 250 ml čerstvej stlačenej pomarančovej šťavy. Nakrájajte sušené marhule a spolu zmiešajte v mixéri. Posypeme pšeničnými klíčkami.

UŽÍVANIE

Konzumuje sa na lačný žalúdok.

Pomarančová šťava, sušené marhule a pšeničné klíčky sú fantastické produkty. Pomarančová šťava odstraňuje toxíny, potlačí pocit hladu, sú skvelé na zlepšenie trávenia. Sušené marhule sú užitočné pre prácu v kardiovaskulárnom systéme, zlepšujú zrak a práve to treba používať počas tehotenstva. Pšeničné klíčky – jedna z hlavných zložiek výživy, pokiaľ ide o omladenie.

Nahraďte večeru denne týmto koktailom a všimnete si, koľko stratíte váhy! Koktailové šťavy pomáhajú očistiť pečeň, upraviť činnosť čriev, čo zohráva rozhodujúcu úlohu pri strate nadváhy. Takýto koktail ocení všetkých prívržencov zdravej výživy a tých čo chcú schudnúť!

Zdieľajte tento recept so svojimi priateľmi.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>