Počuli ste o banánovom oleji? Tento brilantný olej spraví zázraky s vašimi vlasmi a nechtami

Vytvorte banánový olej, aby vaše vlasy a nechty boli krásne a zdravé.

Ak máte radi banány, často ich kúpujete, neviem či viete, že banánovú šupku, by ste vyhadzovať nemali, pretože obsahuje stopové prvky a vitamíny, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie a krásu vašich vlasov a nechtov.

zloženie:

  • kôra banánov
  • extra panenský olivový olej

príprava:

Dôkladne umyte kožu banánov v jedlej sóde s teplou vodou, potom ju nakrájajte na prúžky 1 centimeter, vložte ju do plastového vrecka a dôkladne ju zatlačte, aby sa uvoľnila šťava. Potom ju dajte do sklenenej nádoby a naplňte ju dostatkom olivového oleja, aby ste ju zakryli.

Nechá sa stáť po dobu dvoch dní, potom sa filtruje cez sitko, a máte hotový veľký prirodzený ochranný krém, ktorý bude krášliť vlasy, nechty, ale keď v lete postriekané na tvár, chráni pred škodlivými slnečnými lúčmi, vráskami, dodá pokožke flexibilitu a tvorbu kolagénu.

Poškodené vlasy a pokožku na hlave potrite s banánovým olejom, trikrát týždenne a tri mesiace, aby sa vaše vlasy úplne znovuzrodili.

ZDROJ:filantropikum.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>