Pite tento nápoj niekoľkokrát do týždňa – vaša pokožka bude v perfektnom stave. Je to skutočný elixír na krásu a mladosť!

Budete prekvapení, ako jednoduché je všetko. Všetky ingrediencie sú k dispozícii a sú v každej kuchyni! Využite recept na krásu a mlodosť príde práve teraz – to je skutočná vitamínová bomba.

Kokteil pomáha zvládnuť akné, podráždenie, suchosť a začervenanie. Nakoniec budete vyzerať mladšie a čerstvé. Tento nápoj je skutočným skladom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Vďaka svojim úžasným vlastnostiam môžete doplniť deficit dennej stravy.

Výhody mrkvovej šťavy a zázvoru

Mrkva a zázvor – lahodné a mimoriadne zdravé zloženie doplniť telu vitamíny A, C a E.
Je nízkokalorický výrobok A, ktorý obsahuje asi 130 kalórií za pohára, a je vynikajúca náhrada klasických zakúpených štiav alebo šumivých nápojov, ktoré si kúpite, uhasia smäd.

Tento koktail zlepšuje metabolizmus, podporuje najlepšiu prácu tráviaceho a kardiovaskulárneho systému a dodáva pokožke potrebné látky.
Pri pravidelnom používaní tohto nápoja sa stav pokožky výrazne zlepšuje. Je to preto, že vysoká koncentrácia vitamínov A a C zvyšuje produkciu kolagénu – látky nevyhnutnej na udržanie mladosti a bezchybného stavu kože.

Aj tento koktail obsahuje malé, ale významné množstvo vitamínu E – antioxidant, ktorý spoľahlivo chráni proti oxidačnému poškodeniu a nadmernému ultrafialovému žiareniu.
Okrem toho tento nápoj dokonale posilňuje imunitný systém.

Ako variť a konzumovať tento koktail

Príprava tohto koktailu netrvá veľa času a je ho piť trikrát týždenne.

Tento nápoj má veľmi príjemný vedľajší účinok: okrem zlepšenia pokožky výrazne zvyšuje telesnú a duševnú aktivitu. Preto ju raňajkovať ho lepšie.
Je ideálny na snacking – pretože dokonale potláča hlad a pomáha vám nenaberať kalórie.

Suroviny

  • 8 stredných mrkvy
  • 3 pomaranče
  •  1 čajová lyžička strúhaného zázvoru
  • ½ čajovej lyžičky kurkumy
  • med (voliteľný, ak chcete osladiť)

Postup

1. Olúpnite mrkvu a stlačte šťavu pomocou odšťavovača.
2. Stlačte šťavu z pomarančov.
3. Zmiešajte šťavu z mrkvy, pomarančov, zázvoru a kurkumy a vložíme do mixéra. Zmiešajte a vymixujte kým nebude zmes hladká.

Je lepšie piť tento koktail na prázdny žalúdok

Výhody tohto nápoja sú obrovské! To nielen dáva vitamíny, ale aj očisťuje naše telo od všetkého jedovatého, zvyšuje telesnú aktivitu. Budete sa cítiť skvelo.

ZDROJ:golbis.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>