Páni, pozorne čítajte! Škorica prispieva k intenzívnejšiemu sexuálnemu životu, uľahčuje nástup erekcie a zvyšuje trvanie sexuálneho styku

V 19. storočí sa pestovala v mnohých krajinách sveta škorica.
Škorica má nielen liečebné vlastnosti, ale aj afrodiziakum. To znamená, že tento koren môže posilniť libido a odolávať erektilnej dysfunkcii.

Liečivé vlastnosti škorice

Aby škorica priniesla prospech nášmu zdraviu, môžete ho nielen vziať dovnútra, ale aj použiť vonku.
 • Pokiaľ ide o náš žalúdok, škorica je schopná zmierniť zažívacie procesy. Vďaka tomu je ľahšie zvládnuť plyny, pálenie, zvracanie a ťažkosti s trávením.
 • Škorica sa používa na liečbu syndrómu dráždivého čreva. Tiež tento koreň môže znížiť hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Preto sa škorica odporúča pre ľudí s diabetom 2. typu.
 • Je potrebné poznamenať, že expektorant vlastnosti škorice. Vďaka nemu môže škorica posilniť zdravie dýchacích ciest. Preto sa často odporúča používať na liečbu ochorení, ako je bronchitída, kašeľ a chlade.
 • Na druhej strane táto voňavá korenina má protizápalové vlastnosti. Môže zmierniť bolesti hlavy a bolesti svalov.
 • Škorica stimuluje uvoľnenie tepla, čo nám umožňuje zintenzívniť krvný obeh.
 • Preto škorica je často používaný na liečbu arteriálnej ochorenia. Treba pripomenúť, že pri prijatí tohto korenia má svoje kontraindikácie. Napríklad použitie škorica je kontraindikované pre ľudí, ktorí majú problémy s krvnými zrazeninami.
 • U žien, škorica pomáha regulovať menštruačný cyklus a uľahčuje bolesti pri menštruácii. Používa sa tiež na liečbu vaginálnych infekcií.
 • Ako u iných liečivých vlastností škorica, toto korenie podporuje hojenie rán v ústnej dutine a zabráni nepríjemnému úst západ.
 • Tento koren sa používa na liečbu hubových ochorení kože a nechtov. Faktom je, že škorica je nádherná prírodná antiseptikum.

Škorica: prírodný afrodiziakum

Tento koreň je prirodzený stimulant. To môže byť prínosom pre náš mozog, čím sa zlepšuje naša pamäťNavyše stimulujúci účinok škorice sa rozširuje na sexuálnu sféru.
Takže korenistá aróma škorice posilňuje libido u žien a mužov. Použitie esenciálneho oleja škorice a aromatických sviečok môže zvýšiť sexuálnu príťažlivosť u páru.
 • Pokiaľ ide o mužov, pravidelné používanie čaju so škoricou zvyšuje hladinu testosterónu.
 • Škorica stimuluje krvný obeh, uľahčuje nástup erekcie a zvyšuje trvanie sexuálneho styku u mužov. Preto je schopný zvládnuť miernu erektilnú dysfunkciu.
Čaj zo škorice je výbornou prevenciou tohto problému. V prípade impotencie sa odporúča tento čaj užívať trikrát denne. Treba poznamenať, že v druhom prípade je lepšie vyhľadať lekársku pomoc od lekára.
Toto korenie má relaxačný účinok na naše telo. Ako viete, stres je často príčinou problémov v sexuálnom živote.
 
Čaj zo škorice zlepšuje našu náladu, pomáha prekonávať únavu a zvyšuje aktivitu. To všetko prispieva k intenzívnejšiemu sexuálnemu životu.
ZDROJ:steptohealth.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>