Odstráňte zubný kameň počas 5 minút prirodzeným spôsobom bez návštevy zubára! Pamätajte si tento recept, lebo budete z neho nadšený!

Plak je zhromažďovanie potravinového odpadu na vnútornom a vonkajšom povrchu zubov. Toto ochorenie môže spôsobiť zlý dych a môže tiež spôsobiť vznik iných ochorení.

V tomto článku vám ukážeme úžasný liek na odstránenie plaku bez toho, aby ste museli navštíviť zubára!

Domáca pasta 1

Zloženie:
1/2 liter vody
60 gramov múky z orechov

Príprava:
Do nádoby (najlepšie hliníku) vložte vodu a 60 g múky z orechov, pomaly zahrejte, až kým nedosiahnete bod varu, a potom sa varí 10 minút pri nízkej teplote. Výsledkom je zmes podobná zubnej pasty, ktorú môžete použiť na čistenie zubov 5 minút 2 krát za mesiac.

 

Domáca pasta 2

Zloženie:
2 lyžice slnečnicových semien
2 lyžice limetkovej šťavy
1/2 litra vody

Príprava:
V nádobe (prednostne hliníku) varte ingrediencie pri nízkej teplote po dobu 1 hodiny, výsledok tejto zmesi by sa mal použiť na čistenie zubov 5 minút 2 krát za mesiac.

Ústna hygiena je veľmi dôležitá. Akumulácia kameňa a plaku spôsobuje nepríjemný zápach z úst. A kto nechce mať hollywoodsky úsmev?

A už sa môžete usmievať.

 zdroj:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>