Odstráňte vranie nohy z vonkajšieho rohu vášho oka pomocou týchto 6 jednoduchých tipov

Keď starnete, je normálne, že sa objavujú vrásky a jemné línie vrátane nožičiek. Mnohí mladí ľudia dnes trpia a dôvodom je stres alebo choroba. V tomto článku bude poskytnutých 6 tipov na odstránenie nožičiek z tváre.

Vranie nohy sú malé línie, ktoré sa objavujú vo vonkajších rohoch očí v dôsledku smiechu, vystavenia slnku a prirodzeného starnutia. Našťastie sa dá pomerne ľahko eliminovať príchodom rôznych domácich liekov alebo niektorých intenzívnejších a trvalých liečebných postupov.

Čo spôsobuje vranie nohy

Kombinácia dlhodobej expozície slnka a prirodzeného starnutia spôsobuje spomalenie produkcie kolagénu. Toto zníženie tvorby kolagénu spôsobuje jemné linky a vrásky. Vranové nohy sú pomenované tak, že línie, ktoré vyvíjame vo vonkajšom rohu našich očí, pripomínajú nohy týchto zvierat.

Ako odstrániť nohy

Sú to prírodné javy procesu starnutia a možno ich zabrániť na chvíľu predtým, než prijmeme intenzívnejšie opatrenia. Nižšie nájdete niektoré možnosti, ktoré vám pomôžu bojovať proti týmto nevzhľadným malým vráskam.

1. Nefajčiť

Toto je hlavná zo všetkých dôvodov, pretože fajčenie poškodzuje náš organizmus veľmi. Drvivá väčšina ľudí pozná nevýhody konzumujúcich cigariet a jedným z nich je poškodenie spôsobené mnohými vnútornými orgánmi, ako sú pľúca.

Koža môže byť tiež poškodená tabakom, čo spôsobuje, že koža sa zmení na šedivú farbu. To tiež spôsobuje vrásky a predstavuje škaredý stav. Je to veľmi časté medzi následky fajčenia, vidieť vrásky a tmavé kruhy.

Pre všetko, odvykanie od fajčenia je jedným z najlepších spôsobov, ako sa vyhnúť týmto vráskam v očiach. Ak tak urobíte, vedie to k skorému vzniku takzvaných vraních nôh okolo očí.

2. Nevystavujte sa slnku

Denné opaľovanie je veľmi dobré, v skutočnosti ho mnohí lekári odporúčajú ako rehabilitačnú liečbu. Je dobré najmä ráno, aby absorbovali živiny zo slnečných lúčov.

Avšak nadbytočné veci sú často škodlivé a príliš veľa slnka môže rýchlo zmeniť vašu pokožku. V dôsledku toho sa objavia vranie nohy.

Preto sa odporúča vyhnúť sa nadmernému vystaveniu slnku. To sa dá dosiahnuť použitím opaľovacích krémov, čiapok, dáždnikov alebo klobúkov. Kedykoľvek viete, že ste dlhý čas nemali tieň, musíte sa s týmito produktmi podporiť.

3. Masáž pre tvár

Je to jednoduchý proces, ktorý sa dá opakovať denne a niekoľkokrát denne. Musíte mnohokrát blikať a potom zatvárať oči. To sa robí s úmyslom relaxovať a odpočívať svaly tváre, aby sa zabránilo vráskam okolo očí.

Potom sú prsty jemne umiestnené v oblasti, kde máte vraniu nohu. Potom pokračujete v trení v podobe malých kruhov, ktoré sa posúvajú smerom k začiatku obočia. Po dokončení tohto procesu niekoľkokrát zopakujte celý proces.

Nakoniec si trieť ruky, kým sa nezohrejú a dlane položte na zatvorené oči. Celá masáž, vrátane konca, slúži na zlepšenie krvného obehu v tvári.

Zlepšením cirkulácie oblička dostáva lepšie živiny a kyslík, ktorý nesie krv. Týmto spôsobom pokožka získava väčšiu elasticitu a mladistvý vzhľad, čo výrazne spomaľuje tvorbu vrások.

4. Zelený čaj

Ďalším tipom na odstránenie nožičiek je použitie vrecúšok na čaj. Používa sa ako maska ​​pre oči, pretože uvoľňuje, deflátuje a omladzuje vzhľad.

Po pití čaju je bežné, že sa vaky zlikvidujú, ale neodporúčame ich použiť ako liečbu. Po dokončení infúzie namiesto toho, aby ste ich vyhodili, sú uložené v chladničke.

Jednoducho počkáme, kým sa ochladia. Po ochladení ich položte na oči a nechajte ich pôsobiť niekoľko minút. Odporúča sa pravidelne opakovať túto liečbu ako súčasť skrášľujúcej rutiny.

5. Selenie zemiakov

Zemiaky, ktoré sú tiež známe, sa odporúčajú na vrásky. Keď je nakrájaný a vložený na pokrčené oblastíi, má účinok, ktorý dokáže utiahnuť pokožku.

Takže dávať plátky zemiakov na bokoch očí pomôže výrazne znížiť záhyby vrások. Ale samozrejme, musí to byť liečba aplikovaná s konštantnosťou, tento proces musí byť vykonávaný minimálne 10 minút denne periodicky.

6. Potravinový olej

Je veľmi bežné, aby ľudia, ktorí sa starajú o svoju pleť, vedeli o šípkovom oleji. Je to veľmi dobrý zvlhčovač a má veľké regeneračné vlastnosti.

Tento krém by sa mal aplikovať tam, kde sa nachádzajú vrásky a masírovať oblasť starostlivo. Šípkový olej je široko používaný mužmi aj staršími ženami a mladými, pretože je veľmi dobrej kvality a poskytuje skvelé výsledky.

ZDROJ:/naturalcarebox.com/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>