Obnovte funkciu poškodených obličiek prirodzene, pomocou 1 lyžičky jedlej sódy

Najdôležitejším bodom poškodenia obličiek je vedieť príčinu. Dnes vám ukážeme, ako opraviť škody pomocou iba lyžičky sódy na pečenie.

Nový výskum britských vedcov z Royal London Hospital ukazuje, že sóda bikarbóna v spojení s konvenčnou liečbou môže výrazne spomaliť priebeh chronického ochorenia obličiek. V kombinácii s dialýzou zvyšuje jej efektivitu, a putuje priamo do krvného obehu. Zabraňuje poškodeniu obličiek a tiež neutralizuje kyseliny z našej potravy.

Po dvojročnom výskume iba 6,5% zo všetkých účastníkov potrebovalo dialýzu. Bol to veľký úspech, pretože na začiatku štúdie bolo až 33 percent z nich na dialýze.

Ako používať jedlú sódu liečbu obličiek

Nie každý môže užívať jedlú sódu každý deň. Zvyčajne sa zmieša s vodou, ale ľudia s citlivým žalúdkom ju vypiť nemôžu. No pre úspešnú liečbu by ste ju mali konzumovať pravidelne.

Hydrogénuhličitan sodný je pre naše celkové zdravie veľmi dôležité – to neutralizuje škodlivé látky v tele a chránia pred poškodením obličiek, preto by jeho telo nestačí, je riziko poškodenia obličiek a ďalších závažných ochorení a stavov, je značne zvýšil.

Ak chcete používať jedlú sódu na poškodené obličky, môžete  si dať trochu ju pod jazyk a nechať rozpustiť, alebo zmiešajte lyžičku jedlej sódy a ½ lyžičky morskej soli v 1,5 litra vody a piť zmes na pár dní. Samozrejme, nebude to fungovať samo o sebe – aby sa predišlo poškodeniu obličiek a zdravotným problémom, musíte tiež sledovať zdravý životný štýl a jesť zdravé potraviny.

ZDROJ:Fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>