Nosíte tangá? Vieme, že sú sexi. ALE v každom prípade v zime ich odložte na spodok skrine

Nosíte tangá bez ohľadu na to, v akom ročnom období? Mali by ste to prestať robiť v zime! Ste zvedaví prečo? Existuje niekoľko logických argumentov.

Lekári tango nohavičky neodporúčajú

Nosenie tango nohavičiek, ktoré akurát tak zakryjú ženské lono malým trojuholníčkom a okrem tohto kúska látky je už iba tenká šnúrka, dokáže poriadne zamávať s naším zdravím. Vedia spôsobiť nemi – lé gynekolo gické problémy, napríklad opakujúce sa mykózy a tiež zápaly močových ciest. Ich vlákna fungujú ako špongia a absorbujú všetky nečistoty, okrem iného aj nebezpečnú baktériu Escherichia coli, čiže E. coli, ktorá sa nachádza v hrubom čreve a na koži v okolí konečníka.

Ak sa tangáčov nemienite vzdať, hygienické vlčené utierky sú povinnou výbavou. Striedajte ich s klasickými nohavičkami, doma ich hneď vyzlečte a preferujte bavlnený materiál. Podľa lekárov pod minisukňu nepatria, pretože len čo sa posadíte hocikde na verejnom mieste, intímne partie nie sú chránené a riziko nákazy sa zvyšuje.

A v zime by sme mali na ne zabudnúť úplne

Rovnako ak trpíte gynekologickými problémami, častými mykózami a keď ste tehotná.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>