Nikdy nedovoľte svojim cievam zostarnúť, radšej ich posilnite pomocou tohto osvedčeného ľudového lieku

Približná dĺžka ciev v našom tele je asi 100000 km. Ľudské cievy sú ohrozené jedným z najrozšírenejších civilizačných ochorení – artériosklerózou. Je to dlhodobý proces zužovania alebo kôrnatenia ciev, ktorý súvisí prirodzene so starnutím. Prítomnosť rizikových faktorov – fajčenia a nezdravej životosprávy – môže tento proces výrazne urýchliť.

Je čas na posilnenie krvných ciev. Studené ruky, hučanie v ušiach, závraty- to sú prvé známky straty pružnosti ciev. Odporúčame, aby posilnili cievy pomocou tohto osvedčeného ľudového lieku.

Prostriedky na zvýšenie pružnosti ciev

zloženie

  1. 200 g drveného cesnaku
  2. 400 ml vodky

Príprava

Rozdrvený cesnak a vodku dáme do pohára s vekom a dáme do chladničky po dobu 10 dní. Potom precedíme cez tenké sito a ponecháme 2 týždne na teplom a tmavom mieste.

Ako používať

Prvých 14 dní piť 5 kvapiek rozpustených v 0,3 dcl mlieka alebo vody, 2 x denne. Ďalšie dni si dávame 30 kvapiek a takisto zriedime. Priebeh liečby skončí, keď sú všetky prostriedky minuté.

Nezabudnite pravidelne cvičiť, kontrastné sprchy a na správnu stravu. A pamätajte, že fajčenie je – váš hlavný nepriateľ.

  To je problém dnes mnohých!
ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>