Neuveriteľná sila obyčajných tabliet! Zlepšia prácu pečene, nadobličiek, obličiek a uvoľňujú z tela toxíny

Tieto pilulky by mali byť vždy vo vašej skrinke liekov!

Skutočný zázrak sa objavil už v roku 1831. Niekoľko známych profesorov na francúzskej medicínskej akadémii bolo mimoriadnym efektom. Profesor Touery pili letálnu dávku alkaloidov. Nikto nemohol uveriť vlastným očiam. Profesor prežil pomocou aktívneho uhlia, ktorý zachránil jeho život.

Až do dnešného dňa sa aktívne uhlie používa ako núdzový dezinfekčný prostriedok pre ľudí, ktorí sú otrávení toxickými látkami.

Aké sú vlastnosti aktívneho uhlia?

Nemá pach a chuť. Aktívne uhlie je netoxický prášok. Ukázal, že dokáže znížiť absorpciu toxínov až na 60%.

Je schopný absorbovať chemikálie a „zabiť“ svoju toxicitu. Inými slovami, aktívne uhlie zastavuje vstrebávanie jedu.

Aktívne uhlie môže byť tiež použité na zníženie nadúvania, lieči opicu a žlčníkové problémy u tehotných žien, ako aj znížuje hladiny cholesterolu.

Aktivované uhlie nevedie k strate živín!

Väčšina z vás si myslí, že uhlie absorbuje živiny, ale výsledky štúdií, ktoré vykonal David O. Kuni a potvrdil:

„Uhlie sa pridávalo do stravy oviec počas šiestich mesiacov a neviedlo k strate živín v porovnaní s inými ovcami, ktoré nedostali aktívne uhlie. … 5% z celkovej stravy bolo uhlie. Toto nemá žiadny vplyv na hladiny vápnika v krvi, medi, železa, horčíka, fosforu anorganické, draslíka, sodíka, zinku, kreatinín, kyselinu močovú, dusíka močoviny, alkalickej fosfatázy, celkového proteínu „.

Prínosy pre zdravie

V štúdii uverejnenej v American Journal of Gastroenterology sa potvrdilo, že aktívne uhlie zabraňuje nadúvaniu a tiež zmierňuje pretečenie a nadúvanie spôsobené črevným plynom.

Môže absorbovať zlý cholesterol v gastrointestinálnom trakte. Ďalšia štúdia ukázala, že by to mohlo znížiť celkový cholesterol o 25%, zlý cholesterol o 41% a tiež zvýšenie dobrého o 8%. Vedci pracovali mesiac na získanie týchto hodnôt. Účastníci štúdie užívali 3 g aktívneho uhlia trikrát denne.

Veda tiež potvrdzuje, že aktívne uhlie môže znížiť množstvo dusíkatého odpadu. Aktivované uhlie môže pomôcť starším osobám, ktorý sa trápia ochorením obličiek.

Ako už bolo uvedené vyššie, aktívne uhlie absorbuje toxíny v gastrointestinálnom trakte, pečeni a obličkách. To zabraňuje toxickému preťaženiu a zabezpečuje normálne fungovanie životne dôležitých orgánov v tele.

Aktívne uhlie je stimulované prúdom žlče, čo pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela.

Ako používať aktívne uhlie správne?

Môžete použiť aktívne uhlie vo forme prášku alebo tabliet.

Zmiešajte čajovú lyžičku aktívneho uhlia v pohári vody. Pite niekoľkokrát denne.

Poznámka: Pred použitím aktívneho uhlia sa poraďte so svojím lekárom, pretože sa neznesie s určitými typmi liekov.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>