Naučte sa, ako sa zbaviť „BULDOG“ tváre alebo, ako sa k nej nikdy nedopracovať, stačia na to jednoduché cvičenia

Symbol ženskej mladosti je nemať ovisnutý krk a tvár, pružnosť a sviežosť to je jej najlepší životný pas. Odborníci tvrdia, že: ak líca sú okrúhle a ružové, ako dieťa, ich vlastníčka vždy zostane v druhých očiach ako mladý človek. Ale ak sa začnú pohybovať von z tváre, ak sa začnú vytvárať pysky – bezprostredne pridajú päť rokov. Ak chcete zabrániť tomuto procesu, alebo ak sa vyskytnú, môžete ich zastaviť jednoduchými a účinnými prostriedkami. 

 5 hlavných dôvodov, prečo líca ovísajú

Ochabovanie svalov je nevyhnutný proces, jeho výsledky sa objavujú na tvári po 40 rokoch.

Zdedenie môže byť jedným z faktorov straty elasticity kože.

Nadváhou. Hmotnosť nadváhy ovplyvňuje celý stav kože, ktorý začína prepadať pod svojou účinnosťou. Na tvári to najskôr vidieť.
Ultrafialové žiarenie. Zápalové slnečné lúče sú hlavným nepriateľom kože. Z dlhodobého pobytu pod nimi trpia kožné tkanivá, čo vedie k strate ich elasticity.
Nikotín. Zníženie prietoku krvi do tváre je ďalším faktorom pri pokrčaní tváre. Ak je fajčenie sprevádzané avitaminózou, zrýchľuje sa proces starnutia.

 Domáce masky na utiahnutie líc a opravte oválnu tvár

Existuje celý komplex špeciálnych procedúr, ktoré pomáhajú zlepšiť tvár oválne a súčasne riešiť problém ovisnutých líc.

Kozmetické procedúry, ktoré vám umožnia utiahnuť vaše tváre:

 • bio-vystuženie alebo vektorový facelift
 • zdvíhacia masáž
 • biorevitalizácia vo forme subkutánnych injekcií
 • akvaliks

Avšak všetky tieto sofistikované manipulácie môžu byť nahradené čiastočne domácimi maskami vlastnej výroby. Navyše neumožňujú len vyriešiť hlavný problém, ktorým sú škaredé líce, ale tiež pomáha tónovať tvár a opraviť jej ovál.

Vaječná maska

Vymiešať bielka z 2 vajec, kým pena nevytvorí. Pridajte med, ak je koža suchá, alebo varené ovsenné vločky, ak je mastná. Výsledná hmota sa aplikuje na tvár počas 10 minút. Najskôr umyte teplou vodou a potom studenou vodou.

Maska utiahne tváre a opraví ovál

Medová a zakysaná krémová maska. Vezmite rovnaký pomer kyslej smotany a medu. Zmiešajte a aplikujte na líce. Nechajte 10 minút, potom opláchnite teplou vodou.

 

 • Takéto masky zmierňujú buldočie tváre a tóny pokožky.

 Diéta proti ovísaniu tváre: vzdať sa soli a cukru

Špeciálne masky na tvár spolu s krémami, ktoré majú zdvíhací účinok, nebudú účinné, ak diéta nebude včas nastavená. Prvé, čo by ste mali vylúčiť soľ a cukor. Zastavujú tekutinu v tele, čím spôsobujú jej opuchy. To isté platí pre mastné a sladké potraviny, ktoré navyše k tekutinám ohrozujú pridanie ďalších kalórií. A alkohol tiež môže pokaziť pokožku.

Výrobky, ktoré sa majú zlikvidovať, ak chcete mladú tvár:

 • akútne korenie, soľ, cukor
 • bohaté vývary, tučné mäso, bravčová masť
 • sýtené nápoje
 • silný čaj, káva
 • alkohol

Väčšou časťou stravy by malo byť ovocie a zelenina. Vlákna pomáhajú vyčistiť črevá, ktorých stav sa odráža vo farbe tváre.

 Začnite ráno s ľahkou masážou tváre

Ďalším nástrojom, ktorý vám umožní utiahnuť tváre, je masáž. Stačí masírovať túto oblasť tváre po dobu 10 minút denne, aby sa odstránilo opuchnutie a chrabnutie. Kozmetikom sa odporúča, aby začali svoj deň s ranným krémovaním od oblasti spodnej časti od brady na hor.

Cvičenie pre svalnaté líce

 • Zamierte a otočte sa doľava, aby ste pocítili napätie svalov. Potom odbočte vpravo a počkajte 2-4 minúty. Opakujte päťkrát až šesťkrát.
 • Robte energické zákruty s krkom vľavo a vpravo. Päť až desaťkrát.
 • Vzduch sa zhromažďuje na lícach, držte ho 10 sekúnd a náhle ho uvoľnite. Opakujte, ale už rotujte vzduchové tváre: hore a dole, vpravo a vľavo, v kruhu.
 • Vzduch vdýchnite do tváre a prerušovane uvoľňujte cez stlačené pery.

Takéto jednoduché cvičenia pomôžu zabrániť ovísaniu tváre a súčasne zlepšiť stav pier. Ich obrys bude jasnejší a oni sami získajú detský opuch. Môžete cvičiť pri počítači aj pred televízorom, hlavné je, že posiľňujete tvárové svaly.

ZDROJ:fithacker.ru

  You Might Also Like

  Pridaj komentár

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  error: Content is protected !!